Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moohikan kérdése:

Mit csináljak, hogy csináljam, hogy párt találjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) komoly kérdéssel fordulnék hozzátok! 27 éves létemre szingli vagyok, 4 éve volt egy "nyári" kapcsolatom, de azóta semmi. A probléma ott kezdődik, hogy szórakozóhelyekre nem tudok menni, mert tömegiszonyom van... :/ Szeretnék már párt találni, de nem olyan egyszerű a dolog. Nem tartom magam rossz embernek, mások szerint kedves, közvetlen, vicces személyiség vagyok. A rosszabbik oldalam, hogy eléggé szókimondó vagyok, nem tartom nagy erényemnek..egyébként bárkivel úgy el tudok beszélgetni, mint ha ezer meg egy éve ismernénk egymást.. mi lehet a gond szerintetek? Korrekt válaszokat várok, és előre köszönöm a segítséget! :)

2020. jún. 28. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
kezdésnek olvasd el a többi "hogyan találjak párra" kérdést.
2020. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal kezdtem a sort...
2020. jún. 28. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Félsz az újtól?
2020. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as) ez érdekes gondolat! Ezzel most megfogtál...nem tudom, hogy őszinte legyek. Félni nem félek azt hiszem, mert hát keresem az újat. de pfff ezt át kell még gondolnom. De köszi. Eddigi leghasznosabb válasz! Ment a zűdpipa barátom! :)
2020. jún. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!