Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiként komoly hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként komoly hátránnyal indulok a párkeresésben, ha soha nem akarok házasodni és gyereket se akarok?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és ezeknek nem érzem egyáltalán szükségét az életemben. Viszont komolyabb kapcsolatra ettől még nyitott lennék, csak semmi papirforma ne legyen.

2020. jún. 28. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként sosem találtam ilyen pasit...
2020. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Anett80 ***** válasza:

A húgom pontosan ilyen, csak nőben, de vigyázat, az ilyen nőnek nagy igényei vannak, aki nem akar se házasságot, se gyereket,ott kell édesem a legmélyebben a zsebedbe nyúlni!!! 🙂 A nő erre azt mondja:édesem, rendben van, ha nem akarsz elvenni, gyerekeket, akkor szórakoztass!!! Vigyél el nyaralni,vegyél nekem ékszereket, drága ruhákat,vigyél rendszeresen moziba,színházba, étterembe, akkor szórakoztass engem!!!

Ez is lehet egy akkora összeg havonta, mintha el kellene egy családot tartani, tehát nem jársz jobban!


Az unokatesóm mesélte felháborodottan a válása után: összejött egy nagyon csinos húszas lánnyal, randiztak. Ő frissen elvált 40-es pasiként nem akart sem újra nősülni, sem újabb gyerekeket, és ezt közölte is a lánnyal. A lány, mondta, rendben van, de akkor szórakoztatnod kell, van pénzed engem rendszeresen moziba, színházba,étterembe hordani,egy egzotikus, trópusi nyaralásra elvinni? Tudsz nekem ajándékokat vásárolni (ruhákat, cipőket, ékszert) ha megtetszik vmi a kirakatban?

Mit tudsz nekem nyújtani, azon kívül, hogy nem akarsz sem házasságot, sem gyereket?

-Semmit.

-Akkor meg mi a f@szt akarsz tőlem? Mi a f@szt akarsz tőlem?

Ezzel felállt a lány és otthagyta...

2022. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez csak egy hülye a sokból.

Én sosem akartam gyereket,de a második rémálmom a mozi, meg az étterem,meg a kirakat nézegetés.

Sose várnék el ilyet.

Mondjuk nem is értem,elvált 40-es pali,miért húsz éves csajokkal ismerkedik.

Idétlenek,buták,egy molylepkének több esze van,mint azoknak a lányoknak.

2022. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anett80 ***** válasza:

Még a 12-es vagyok. A 35éves húgom is azt gondolja a húszas kiscsajtól függetlenül, hogy ha nincs házasság, gyerek, akkor szórakozni kell. Neki van pasija és bizony,a pasi fizeti a szórakoztatást,tehát nincs ingyen pin@, de a pasinak jobb így, mert nincs felelősség.A húgom utazni szeret,a pasi a nyaralásokat szokta fizetni,meg ha étterembe mennek (a húgom vegán és azok a speciális kaják mindig drágák). Nincs gyerekük de fizet annyit a pasi, mintha gyereket kellene eltartania 😉

De a pasi mondta,inkább ez, mint egy feleség és a gyerekek,nő nincs ingyen, ezzel számolni kell. Ő nem akar felelősséget,ez az előny, de mindennek meg van a hátránya is.

2022. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!