Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiként komoly hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként komoly hátránnyal indulok a párkeresésben, ha soha nem akarok házasodni és gyereket se akarok?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és ezeknek nem érzem egyáltalán szükségét az életemben. Viszont komolyabb kapcsolatra ettől még nyitott lennék, csak semmi papirforma ne legyen.

2020. jún. 28. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyanez vagyok csak nőben. :)
2020. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Van, akinél igen, van, akinél nem.

Nyugodj meg, nőknél is van olyan, aki nem akar se házasságot, se gyereket.

2020. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálam inkább előny, ha valaki nem akar gyereket. Az azt is jelenti, hogy hajlandó ő is védekezni.
2020. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Énsem akarok egyiket sem, sosem volt gondom a társtalálással
2020. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Én egyszer azzal kapcsolatban feltettem egy kérdést, hogy mennyire nehéz úgy párt találni, hogy nem lehet gyerekem. Erre kb mindenki csak negatívat tudott írni, hogy előbb utóbb a férfiak is szeretnének családot alapítani, vágynak rá, úgyis ott fognak hagyni, etc. De azért volt pár biztató komment is. Szóval én azt mondom neked, hogy férfi létedre 29 évesen ezt kojelenteni korai. Várj még vele úgy kb 10 évet, és utána már biztosabban kijelentheted. De persze nem tudom, mi az oka, amiért így döntöttél. Elárulod?
2020. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csoportok, hogy "gyermekmentes". Ott eleve ez szempont, hogy ne akarj gyereket, mert ugye a csapból is ez folyik. Vagy regisztrálsz Tinderre és ezt kiírod a biodba.


Nálam nem indulnál hátránnyal, sőt!

2020. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom több nő szeretne gyereket, mint aki nem, de olyan nagy hátrányod csak emiatt szerintem nincs.
2020. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nekem sem lehet gyerekem.Talán a sors keze,mert soha nem is akartam.Álomférfi lenne a javából.:)
2020. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, én se szeretnék se gyereket, se házasságot. Szerintem vagyunk még így páran. :D
2020. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Tisztázd az elején és olyan párt keress, aki ugyanígy gondolkodik.
2020. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!