Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szimpatikus egy nő beprobal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpatikus egy nő beprobalkozzon az ember vagy nem?

Figyelt kérdés

Elsőnek hülyén hangzik, de ha valaki szimpatikus azzal szeretnék mondjuk haverkodni is akár, de ha beprobalkozom akkor annak is vége, kínos utánna az egész. Na most ha nincs kapcsolata az embernek, legalább számára kedves lányokkal tudjon jóba lenni egy-kettővel nem?


Eleve más a protokoll is, ha haver a lány, nem hívom úgy hogy ketten legyünk, sőt alapvetően nem hívom sehova, nem írok rá, csak nagyon ritkán és nem beszélek vele sokat, ne zavarjam. Élőben pedig nincs közeledés úgy, utalgatas stb.


Na most ha tetszene valaki próbálnék ennél többet, de ha nem viszonzott akkor mondom vége az egész viszonyának, mert egy idegesítő, nyomulos gec/// leszel.


Azért fontos, mert volt egy lány akinel bekepzeltem hogy én vagyok a képben és elvesztettem miatta, kB. egy év volt amire megemesztettem. Nem akarok még egy ilyet.



2020. jún. 29. 00:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
7-es ja gáz, sz__r napom volt tegnap, bocs. De érdekes amit írsz, ha én ezen agyalok menet közben akkor elb__zom vágom. De mi a megoldás azt te se írod le. Szerintem te nő vagy és soha nem fogod ezt megérteni igazán. Én nem akarok senkit sem zavarni többet a kellemetlen közelítéssel. Tudom milyen szar lehet. Fiúknál is idegesítő ha olyan ember akar haverkodni, akivel én nem. De én sem mondom meg nekik konkrétan, nem akarom őket megbantani, csak próbálok úgy viselkedni, ne eroltesse. Na most lányoknál a szemelyiseged egy dolog, de ott képben van a külső is, hiába érzem azt hogy egy hullámhosszon vagyunk, vagy lehetnénk, a külső szól bele...
2020. jún. 29. 17:36
 12/14 A kérdező kommentje:

"Ha eljátszod, hogy nem nyomulsz, pedig szíved szerint azt tennéd, mert bejön a csaj akkor te játszmázol."


Ebben van valami, lehetnek olyanok akik pont emiatt utálnak, de nem érdekel már tényleg, jobb nekem nők nelkul. Nem értek hozzájuk, sose értettem.


Volt egy csaj akinek mondtam hogy más lányba vagyok beleesve, leirtam magam a sárga földig, minden megvolt ahhoz hogy ne legyen bekepzeles, teszem hozzá ő ismerkedett meg velem. Na ez a csaj is egyszer csak lekopott, ráadásul a haveromnal megszegyenitve, hogy én nem kellek neki... Nem tudtam annál jobban kifejezni, hogy nem kell nekem, mint tettem akkoriban... Semmi nem jó de tényleg.

2020. jún. 29. 17:49
 13/14 A kérdező kommentje:
Na de bocs, tényleg szánalmas amit művelek. Köszi a válaszokat
2020. jún. 29. 17:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon túlkombinálod ezt az egészet... Ha tetszik akkor légy férfi és próbálkozz be nála egyértelműen. Ha netán elutasít akkor azt se kell annyira túlgondolni. Nem szabad és nem éri meg annyira komolyan venni a nőket.
2020. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!