Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti adnátok esélyt egy olyan 28 éves férfinak, akinek még nem volt komoly kapcsolata? Vagy full szánalmas, kukába való az ilyen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Adnék esélyt, ha amúgy szimpatikus
Kuka.
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Valami gubanc biztos van vele. Ezért kuka
2020. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert valami nem stimmel vele ha 28 évesen nem volt még kapcsolata. Nem azt várom el hogy 100kapcsolata legyen de azért szeretném ha lenne ebben egy két tapasztalata.
2020. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
1-2! És ha nem mondaná meg nektek? Vagy bekamuzna két korábbi kapcsolatot, akkor máris kóser lenne?
2020. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
#3: szerintem az ilyet akkor is észre lehet venni, ha hazudik az illető. Testbeszéd, spontán megnyilvánulások, szóval az összképből egyértelműen lejön egy emberismerettel bíró felnőtt nőnek.
2020. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
4! Vagy csak ezt hiszed, én például megvallom rutinos hazudozó vagyok, és még sosem buktam le, a munkatárnőket vagy egyetemen évfolyamtársaknak is bármit beadtam. Persze tény, én hobbi író vagyok, szóval mesélni nagyon tudok, és természetesen meg rutinom is van.
2020. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig jobban figyelem a testbeszédet, a hanghordozást, stb. mint magát a verbális mondanivalót. Úgyhogy engem nem tudnál átverni.
2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
29 volt, velem csókolózott először. 20 éve a férjem. 😊
2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

6! látom az nem esik le számodra, hogy én ezekre különösen szoktam figyelni, jó ha abban akarsz hinni, hogy te egy élő-lélegző hazugságvizsgáló vagy, akkor higgy, (azt is be lehet csapni, ha tudod mire figyelj) és mondom a legtöbb pasi lehet fönn is akadna nálad, de én nem.

például csak egy trükk a repertoárból, amikor igazat mondok, akkor szoktam bizonytalankodó, gondolkozó lenni, aki zavartan teszi ide-oda a lábait, ha ülünk, ebből te levonnád azt a következtetést, hogy én hazudok. Csakhogy általában ezt pont olyankor dobom be, ha igaz amit mondok, és tudom is igazolni, tehát azt hinnéd, hogy mindig ilyen vagyok, és később ha tényleg füllentek nem kapnál rajta.

De ezt most hagyjuk, te hazugságvizsgálónak hiszed magad, akkor hidd.

2020. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8: nekem túl jók az antennáim, nem tudnál átverni. Az sem kizárt, hogy végig sem hallgatnálak.
2020. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele. Nem értem, hogy egyetlen ilyen információ után hogy lehet ekkora véleménye egyeseknek. Pedig gyanítom, velük nagyobb baj is lehet, nem az a legfontosabb egy személyben, hogy volt-e már hosszú távú kapcsolata...

Semmit nem jelent. Szeretne? Akkor mi a gond?

Ismerkedni kell, megtudni milyen a személyisége, amit leírtál, így önmagában nem zavarna és nem is jelentene semmit.

2020. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!