Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a 35-37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a 35-37 éves nőket az, ha egy 40 éves férfi nem velük, hanem 25-27 éves nőkkel szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Mert korban ő illik hozzájuk és elegük van már a 28 éves fiúkákból meg az 50 éves tatákból.
2020. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, en nem vagyok 35-37, hanem csak 28, tehat mar epp nem vagyok benne a masik kategoriaban, de gondolom nem az az egy ev szamit... Es engem zavarna, ha ram nyomulna valami 40 eves, mert total hidegen hagy az a korosztaly😀

Gondolom idosebbkent meg azert zavarna, mert nem velem akarnak ismerkedni a korban hozzamillo ferfiak.

(Bar tegyuk hozza, a valosagban egyaltalan nem olyan gyakori, hogy a 40-esek fiatal lanyokra vadasznak, mint ahogy itt fel akarjak neha tuntetni.)

2020. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarja, azzal ismerkedsz, akivel akarsz. Gondolom 1 nőre érted, akkor őt kellene megkérdezni.
2020. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
17%
25-27??? Az öreg. 16-25 a jó!
2020. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem valamit nagyon félre értesz, nem zavarja hanem nem tartják férfiasnak, több okból is, hadd be soroljam most, de a végkimenetele az elméletüknek az arra fog következtetni, hogy komplexumos kis p.
2020. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Ha valakinek ez a korosztály összességében szellemi partner akkor ő ugyan ezen a szinten van. Na most azért az baromi ciki ha egy pali 40 évesen akkora gyerek, hogy a huszonévesekkel érzi jól magát.

Azzal, hogy mondjuk megismer egy huszonéves lányt aki sokkal érettebb a koránál és vele jól elvan semmi baj nincs. De ha valakihez ennek a korosztálynak a legtöbb tagja illik mentalitásban akkor egy jó 20 évvel le van maradva agyban. Ami elég gáz.

2020. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
17%

6.-nak.


Fhaxt!


40 évesen, 40-es a gondolkodásom. Éppen ezért szeretem a "hamvas barackot". Kinek kell egy 25-30 közti nő, hogy teherbe vágassa magát, majd levegyen lóvéval?

2020. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%
Csalódnak, hogy ismét egy lúzer, aki annyira fél az igazi Nőktől, hogy könnyen elkábítható buta kislányok után szaladgál (akik szintén kiröhögik a háta mögött, csak erre nem jött még rá).
2020. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

Engem 24 évesen is zavar ez a kijelentés. Majd mi elutasítjuk egy ifjú titánért, aztán észbe kap és nézelődhet feljebb is. Nagyobb a kereslet ránk, mint a kínálat, nem minden huszonéves lány/nő álma egy 40+ férfi. Apám 47 éves, nincs kedvem az évfolyamtársát hazavinni.


Félreértés ne essék, nem azzal van a baj, hogy egy huszonéves együtt van egy negyvenessel, hanem azzal, hogy a negyvenes kijelenti, hogy neki csak ez a jó. Ismerek ilyen férfit, aztán mindig lecseréli a nőt fiatalabbra, ha már az intervallumon kívül van, ő idősödik, de az asszonyai nem.

2020. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
25%

Ez blabla.


Az zavarja őket, hogy ők már elmúltak 30.


ÉS az a 25-28 éves jobb bőrben is van és fiatalabb is.


De neki már úgymond sokkal kevesebb jut és attól fél, hogy vagy nem talál senkit vagy csak jóval idősebbet vagy selejtes embert...

2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!