Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi miatt ítélik el az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ítélik el az emberek, de a főleg nők ha 40 éves férfi 20-25 éves nőkhöz vonzódik és azokkal akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Míg amikor a nők azt mondják hogy mondjuk 8-10 évvel idősebb férfival randiznak mert az már nem gyerekes stb. akkor azt senki nem kérdőjelezi meg.


Miért van ez a kettős mérce?



2018. dec. 3. 16:32
1 2 3
 1/26 Zzzz90 ***** válasza:
100%
Teljesen más, ha két ember között 10 vagy 20 év különbség van. Ezt azért még te is megérted remélem.
2018. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy fordítva látom. A nőket ítélik el, a férfiak esetében meg teljesen normális, ha a feleséget és a gyerekeket otthagyva kapuzárási pánikjában egy friss csajhoz szalad.
2018. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Még is, kit érdekel mit gondolnak arról, én kivel vagyok, élek együtt??
2018. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Hát gondolom max azok a 40es nők ítélik el az ilyen férfiakat, akik emiatt kevesebb férfiból válogathatnak a saját korosztályukban.
2018. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
40 évesen már kapuzárási pánik van?????????????? XD
2018. dec. 3. 16:42
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
5.: igen, sokaknál. Édesapám például pont akkor hagyott ott minket egy fiatalabb nőért. A lánya vagyok, de engem sem keres soha. Képes volt a gyerekét is eldobni.
2018. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

# 6


Sajnos nem volt őszinte saját magával és édesanyáddal amikor összeházasodtak.


Hosszú évekig tartogatta magában a valódi vágyait.

2018. dec. 3. 16:46
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
7.: szerintem meg ismeretlenül gőzöd nincs :) de nem is ez a lényeg. Arra akarok kilyukadni, hogy bizony nagyon is elfogadott, hogy idősebb férfiak tizen-huszonévvel fiatalabb csajokat hajkurasznak (az már mas kérdés, hogy a fiatal lányok legtöbbjének nem kell a kopaszogó, pocakosodó negyvenes, amit ezek az urak persze nem fogadnak el túl könnyen).
2018. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Ez fordítva is igaz. Valahányszor szóba kerül, hogy egy nő idősebb férfiakhoz vonzódik, már jön a sárdobálás, hogy azért, mert annak már egzisztenciája van meg miegymás.

Én nem látom a kettős mércét.

2018. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Igen, egy 40 éves férfi, már középkorúnak számít, és ebben az időszakban szokott jelentkezni sokaknál ez.

Egy pályakezdő, vagy még egyetemista 20-25 éves pedig sehol sincs még egy 40-es, stabil állással, egzisztenciával, esetleg már családal rendelkező férfihoz képest tapasztalat terén.

Szóval: naiv, fiatal nő, plusz kapuzárási pánikos középkorú férfi. Ez minden, csak nem egészséges. Nem egyenlőek a felek. Bár hogy merre billen a mérleg nyelve, az 2 esélyes.

Bár engem baromira nem zavar, csak huszonéves nőként taszít a dolog. Amikor az ilyen fazonok udvarolnak, meg próbálkoznak, a hideg futkos a hátamon. De ha másnak ez kell, ő baja.

2018. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!