Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőre profilnak rakhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre profilnak rakhatok ki egész alakos képet ahol nem látszik az arcom?

Figyelt kérdés
Az alakom átlagos, a fejem viszont ronda. Így több esélyem lenne? :))

2020. júl. 2. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2020. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb társkeresőn úgy tudom nem engednek olyan képet kirakni ahol a fejed takarásban van. Meg amúgy is mi értelme lenne? Személyesen úgy is kiderülne és a randi partnered becsapva érezné magát. Bár én nem is találkoznék olyannak aki nem hajlandó előtte meg mutatni az arcát.
2020. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ha látszik az arcom, randiig el se jutunk. :((

Olyanra gondoltam, ahol a hajam félig takarná az arcom, vagy rajtam lenne egy maszk. Járványidőszak van, aktuális. :)

2020. júl. 2. 20:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazan tudja felkelteni az erdeklodesem egy darab test, de hajra.
2020. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Felesleges, mert értelmes, nem függő férfi, ha meglátja, hogy premier-planba kirakod magad, azzal az elánnal ahogy felkeltetted az érdeklődését, azzal az elánnal fordul el tőled. Amíg meg nem ismered legalább írásban, minek küldesz bármit is? Akinek le kell morzsólódnia az hamarabb lefog, akinek meg maradnia kell az maradni fog. De ha magadból tucatot csinálsz, akkor miért csodálkozol, hogy mindenféle jöttmenttel keveredsz össze?
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A testem sem jó, csak átlagos. sokan elutasítják a ducikat, ezért gondoltam.

A leírás kell, hogy megfogjon téged. :))

2020. júl. 2. 20:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Az nem fog menni.
2020. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Normális ruhában gondoltam, visszafogott vagyok, nem tucat. :)
2020. júl. 2. 20:11
 10/18 anonim ***** válasza:
9 Semmit nem értettél abból amit mondtam.
2020. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!