Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyak a szándékai annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyak a szándékai annak a fiúnak aki az (internetes) megismerkedésünk első órájában már egész alakos fotót kér rólam?

Figyelt kérdés
A srác mi tagadás elég jól néz ki, kisportolt teste van! Tényleg ennyire fontos a férfiaknak a külső?
2013. máj. 13. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem erre magad is jól tudod a választ.
2013. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 okoska31 ***** válasza:

miért lenne a kettő között összefüggés? nekem is komolyak a szándékaim, de nem tudnék egy olyan lánnyal lenni, aki külsőre nem vonz.


és ez nem azt jelenti, hogy csak a gebék jöhetnek szóba. mindenkinek más az ízlése - ez pedig így van rendjén. a külső ilyen szempontból igen is számít - de nem csak a szuper test lehet vonzó. a lényeg az, hogy neki vonzó legyél.

2013. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha neki kisportolt teste van, akkor nyilván fontos neki a külső. Általában az emberek azt várják el a partnerüktől, amit maguk is nyújtani tudnak. Valószínűleg nem CSAK a külsővel lehet megfogni, de egyértelmű, hogy már az elején szeretné tudni, hogy érdemes-e folytatni, ezzel mindkettőtöket megkímélhetitek a kínos csalódásoktól!

Én is szeretem tisztázni egy ismerkedés elején a számomra fontos tényezőket (nem a külső), mert ha nincsenek meg, akkor felesleges köröket futunk! :)

2013. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

lehet valaki szuper csinos modell alkat, de ha belül üres és egy normális mondatot nem tud kinyögni akkor semmit nem ér a külső :(

Én az átlagos és a vékonyabb lányok közzé sorolnám magam! Szeretnék hízni pár kg-t, de ha emiatt nem akar valaki megismerni az elég rossz tulajdonságra utal!

2013. máj. 13. 11:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezért voltak fent egész alakos képeim. Nem árultam zsákbamacskát. Nem a külső a legfontosabb,de ha valaki nem vonz,azzal te se fogsz kezdeni.
2013. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, egy dolgot nem értek, miért nem akarod felvállalni magad? Ha ő küldött magáról egy egész alakos képet, neked miért esik nehezedre. Nem egyszer jártam már meg, hogy netes ismerkedés során olyan képeket kaptam lányoktól, ahol egy playboy cica nézett rám. Aztán persze kiderült, hogy csak olyan szögből voltak készítve a képek, ahol az előnyösebb alakját láthattam. Szóval, minden lánytól azt kérem, aki neten ismerkedik. Nyílt lapokkal játsszatok, bárhogy is néztek ki, vállaljátok fel magatokat, mert az igazság előbb utóbb kiderül.
2013. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: fordítsd meg a helyzetet. Elkezdesz levelezni valakivel, aki nem az eseted. Megismered a belsőjét, esetleg vonzódsz is hozzá, aztán a személyes találkozón kiderül, hogy egyáltalán nem az eseted, sőt, kimondottan taszít! Te hogy éreznéd magad?

Nekem ismerkedős oldalakon minden paraméterem szerepel, van fent portrém és egész alakos képem is! Nem akarok zsákbamacskát árulni, nem akarok kínos szituációkba kerülni, hogy esetleg később közli az illető, hogy mégsem vagyok az esete! Derüljön ki már az elején, hogy egymást keressük-e, és akkor lehet jobban belebonyolódni. És ez nem CSAK a külsővel van így, de azért hadd ne kelljen már olyannal ismerkednem, aki egyáltalán nem jön be!

2013. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát kérdező a helyzet a következő, a srác felszínes, és te is, mert gondolom nem véletlenül pont egy kidolgozott testű sráccal levelezel. :-D

Tehát hol itt a probléma?

2013. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Volt rólam kép, csak nem egész alakos, kb. derékig voltam lefotózva...
2013. máj. 13. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!