Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék napi szinten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék napi szinten, amivel megváltoztathatom ezt a fejemben?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen kövér voltam és néhány lány piszkált (kb 10 évesen). Tudat alatt ez annyira lerombolt, hogy nőgyűlölőként éltem 5 évet. Utána csak nem érdekelt, én voltam az egyetlen gyerek, aki semmi csajozásról, barátnő szerzésről, szexről nem beszélt soha, mert teljesen hidegen hagyott.


Azóta felnőttem, elkezdtem a karrieremet, ami elég jól megy. Vannak barátaim is, de a legtöbb azt feltételezte már nyiltan többször is, hogy aszexuális vagyok.


Pedig a helyzet az, hogy tudat alatt elfogadtam, hogy nekem sosem lesz barátnőm.


Az életem ma így néz ki: Edzeni járok napi szinten, barátaimmal időt töltök és dolgozom, illetve olvasok és blogot írok.


Az az igazság, hogy ez a "belső elfogadás" kerékbe tört lelkileg..


Ezért döntést hoztam.


Én minden nap előre akarok lépni ezen a téren.

Mit tehetnék meg minden nap, amivel elérhetem azt, hogy kötetlenül bárhol és bármikor beszéljek ismeretlen nőkkel, ANÉLKÜL, hogy "fura", "pszichopata", "creepy", "veszélyes", "kétségbeesett", vagy "béta-férfi" lennék látszatra.


Ezeket már mind megéltem és ezért írom ki a kérdést.

Nyilván már az elég fura, hogy ez az eddigi életvitelem oda juttatott, hogy egyetlen nő ismerősöm sincs. Ennek ellenére egy erős szociális köröm van.


Köszönöm a segítségeteket!



2020. júl. 3. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi rendkívüli nincs a történetben. Csapd fel a tindert, beszélgess csajokkal, hívd el őket találkozóra és beszélj velük. Lehet hogy az első pár találkozó furcsa lesz, de aztán belejössz majd és jól el tudsz velük dumálni.


Egy a lényeg, soha ne próbáld meg megjátszani magad, nyugodtan mondd ki a véleményed ha nem tetszik valami vagy nem értesz velük egyet, így nem lesz benned megfelelési kényszer és sokkal lazábban kezeled majd az egészet.


Ezt is ugyanúgy gyakorolni kell mint bármi mást. Sok sikert és állj pozitívan a dolgokhoz, élvezd az ismerkedést és érezd jól magad közben, bármi is történjen!

2020. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért akarnál minden helyzetben nyíltan beszélni nőkkel? Ezt azért nem sokan tudják megtenni.

Érjed be azzal, hogy tudjál ismerkedni velük és egészséges kapcsolatot kialakítani. Erre viszont a legjobb, ha keresel egy olyan hobbit, ahol sok nővel fogsz érintkezni. Aztán ne várj gyors sikerre, 3-4 év is eltelhet mire a rendszeres találkozás, beszélgetés, kapcsolódás oda vezet, hogy megnyilsz előttük és képes leszel párkapcsolatot kialakítani.

2020. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!