Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az apró jel megváltoztathat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az apró jel megváltoztathatja az egész szituációt?

Figyelt kérdés

Olyan aproság talán semminek tűnhet. Van egy plátói vonzalmam egy lány iránt, de van párja. Ezért plátói egyébként nagyon távolságtartó, kimért velem, de látom, hogy néz rám, érzem. Egyébként nagyon jól el szoktunk beszéllgetni, okos nő.

Most válságban a kapcsolata úgy tűnik, félig már külön költöztek, rengeteget veszekednek, a pasi irigy a karrierjére, sikereire, maga alá akarja rendelni, elvenni az önbizalmát legalábbis ezt mesélték nekem (azok a megbízható nem pletykás barátok). Szóval fasírtban vannak. Én nem tudtam mit lépjek vagy mikor illik ilyen helyzetben de most talán kaptam egy jelet, szerintetek?

Mentünk be egy étterembe öten én előre engedtem mindenkit ő ment be előttem és tartotta nekem az ajtót, mikor megfogtam a kilincset hozzáértem a kezéhez ő pedig nem engedte el egyből, igazából lassan végigsimította a kezem, nem tényleg nem lehetett véletlen, így nem adunk át kilincset. A fizikai kontaktust eddig igazából kerülte, puszi max meg ölelés. Úgy éreztem eddig sem voltam közömbös neki de nyilván nem lehetett semmi eddig, most ezt viszont vehetem jelnek? Ezen kívül kedves mint mindig egy fokkal nyitottabb, de nem léptem még úgy igazából én sem.


2018. jan. 14. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
igen
2018. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
nem
2018. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Jobban nézel ki a hapsijánál? Nyert ügyed van! Rosszabbul nézel ki a hapsijánál? Felejtsd el, ha az égig pattogsz sem fog veled soha összejönni.
2018. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Veheted jelnek, de igazából mindegy. Valamit lépned kellene.
2018. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Ez butaság. De fene tudja, ízlés kérdése. Az a pali sem nézett ki rosszul, de én is elégedett vagyok magammal.
2018. jan. 14. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ezt veheted jelnek.

Azt viszont még nem tudhatod, hogy csak "egyszeri megkísértés" volt a részéről, esetleg jól esett neki, mert éppen volt egy komokyabb veszekedésük vagy mélyebb töltete volt.

Szóval ügyelj, hogy lesznek-e még ilyen jelek, ha igen, akkor azt bíztatásnak veheted.

2018. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Veheted jelnek csak vigyázz:).Hasonló szituban voltam páréve.Sok dolog volt,a lényeg a párjával van ma is.
2018. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!