Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerethet egy fiú, ha annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy fiú, ha annak ellenére nagyon tisztelettel és szeretettel bánik velem, hogy tudja a titkom?

Figyelt kérdés
A titkom: Prosti voltam 2 éven át és nem tudom de körülbelül 600-800 férfival voltam együtt.
2020. júl. 3. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offert, de téged ez nem visel meg lelkileg? Mármint a sok együttlét? El nem tudnám képzelni...
2020. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként, nem prostiként, ha 200 évig élnék se jönne össze ennyi nő. :(
2020. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Megviselt, de ennek már 3-4 éve. Próbálom elfelejteni.
2020. júl. 3. 23:30
 4/15 anonim ***** válasza:
2%

Ha ez lenne a titkod, sosem irtad volna ki ezt és így kérdésben.Ráadásul nem hazudnál.

Mária Magdolna is prostituált volt, mégis messze felemelkedett kortársnői fölé tisztaságban. Ha mond ez számodra valamit, kedves hazudozó és rágalmazó.

2020. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

*2 éven át és nem tudom de körülbelül 600-800 férfival


ez pedig a banánhéjad. Legközelebb okosabb légy.

2020. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne lehetne megosztani itt a titkom, mivel itt soha senkivel nem beszélgettem és soha senki nem fogja megtudni, hogy ki vagyok.
2020. júl. 3. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:

6 Ismered ugyi?: A rágalmazó megjelenti a titkokat, a hűséges elfedezi.:)


Kinek mi jön a belsőjéből:D

2020. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Legközelebb ha nagyot akarsz írkálni, akkor önmagadból meríts :D Csak aztán el ne szégyeld magad, menet közben:D
2020. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jah, és kérdező, hogy a kérdéskédre is legyen válasz, ne érje szó a ház elejét:


"Szerethet egy fiú, ha annak ellenére nagyon tisztelettel és szeretettel bánik velem, hogy tudja a titkom?"


Igen.2x-is igen, múlt és jelen is.

2020. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Biztos van olyan palimadár, aki ennyire igénytelen, de egy komolyabb férfi erre nem fog komoly kapcsolatot építeni.
2020. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!