Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakon az ősz haj, a gépelt kopasz haj, vagy a természetes kopasz haj mennyire kizáró ok a nőknél?

Figyelt kérdés
Mindhárom gáz? Esetleg egyik sem?
ápr. 26. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezért nincs csajod!!!
ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem szexi kopasz férfiakat. Egyik volt párom is az volt. Engem nem zavar.

A jelenlegi párom ősz hajú, nagyon vonzó.

ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1, Ide akartad írni? Szerintem osszekeversz valakivel,van csajom.
ápr. 26. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy A Nők?

nyilván egy 20 éves lány nem akar kopasz barátot, de azért 40 felett a legtöbb férfi már kopaszodik.

ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
38%

Mindegyik gáz. Legyen csak sok hajad, az se legyen őszülő. Sőt, ne is öregedj.


(Ez utóbbira mondjuk tényleg van megoldás, de túl radikálisnak találnád)

ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
"A nők" Szóval szerinted mi egy egykorú massza vagyunk? Egy 20 évesnek ritkán jön be a természetes kopasz, vagy az ősz, még egy 35 felettinek ez már ritkán kizáró, hisz az ő korosztályának kb 70%-a kopaszodik. Sőt nekik lehet a gépi kopasz nem jön be, az ősz meg kifejezetten vonzó.
ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszül a párom, nem zavar. Kopasz sem, bár attól függ ki az illető, valakinek nagyon jól áll, valakinek kevésbé.
ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az is jól tud állni, ha kihullik a haja. Van, aki hajjal is gusztustalan úgy az egész pasi. Szóval embere válogatja.
ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Korral jár...Ezért kell hamar csajozni. Ha a haj kihullik, akkor ott más sem működik rendesen..:DDDDD
ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es: Nincs összefüggés a kopaszság és az impotencia közt. Ismertem olyan férfit, aki már 30 körül kopasz lett, de csinált két gyereket ilyen állapotában.
ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!