Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőn miért írkálnak komoly kapcsolatot kereső nőkre olyan férfiak, aki nem azt keresnek?

Figyelt kérdés
Már nem tudom egyértelműbben kiírni, hogy: CSAK KOMOLY TÁRSAT KERESEK.És mégis írnak ezek tömegével. Mire számítanak?

2020. júl. 4. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Kiírhatod színes, villogó, csupa nagybetűkkel is, az sem lesz elég.

Neked is úgy kell hozzáállnod a kereséshez. Nem elég odaírni, bárcsak ilyen egyszerű lenne. Itt sokkal inkább neked kell állítanod magadon, különben újra ugyan azokba a hibákba fogsz esni, mint előtte.

2020. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Volt olyan, aki elolvasta és így írt rám. De mégis minek, ha más a cél?
2020. júl. 5. 00:20
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező amúgy mit számít szót fogadnak-e? Ha valaki esküdözne írásba adná hogy komoly szándékai vannak előnyt jelentene? Dehogy. Ha meg pöpec a csávó, annak elég csak mondania hogy komolyat akar aztán ha pár Sexytime után kiszáll mondván minden oké veled csak valahogy nem passzoltok bla bla attól még ő marad számodra a Grál lovag.
2020. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12: Gondolom, tőle is megkérdezted. Mit felelt?
2020. júl. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt felejtsétek már el, hogy egy a normális alsó határát elérő férfi nem olvassa el azt, amit odaírsz. Azért aki egy érettségit letett, az biztosan elolvassa. Nem is bírom felfogni, hogy kérdező, te mit vársz olyan emberektől, akik még csak el sem olvassák azt az 1-2 mondatos adatlapodat sem? Az ilyennel egyáltalán miért állsz le?
2020. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

"Azért aki egy érettségit letett, az biztosan elolvassa."

És ha nem tett le?

Egy társkeresőn nem csak érettségizettek vannak, hahó.


Nekem annyira elegem volt ebből, hogy ha 20 éves egyedülálló, hosszú hajú, budapesti egyetemistát kerestem, és kizárólag 55 éves, kopasz, házas, 3 gyerekes vidékiek írtak, hogy egyszerűen kiírtam első mondatnak: aki kiesik a megadott intervallumból, annak nem írok. De szerinted nem voltak doszt, akik hisztériáztak, anyáztak, fenyegetőztek még hetekig ezen, mért nem írok vissza?

Akikkel szóba álltam, azokból is teljesen világos volt, mert sokan el is mondták, hogy csak a képet nézték meg, nem olvasták el, amit írtam.

2020. júl. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéregetnek a koldusok? Mert adnak nekik. Az ügyesebbek többet megkeresnek, mint ami havi fizetésről sok diplomás ábrándozik.


Miért nem olvasnak adatlapot társkeresőn? Mert teljesen felesleges, úgyis a fotók döntik el, hogy kivel mész randira.

2020. júl. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!