Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú megismerkedési sztorit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú megismerkedési sztorit írok. Tudom a nevét. Bejelöljem, ráírjak? Az tart vissza, h kezdeményezett volna, ha akart volna valamit, hisz lett volna rá alkalma. De nem tette. N

Figyelt kérdés

Elmentem egy barátom lakására, aki szülinapi bulit tartott. A testvérével lakik együtt, és a tesója is elhívta a haverjait. Szóval nem voltunk kevesen. Találkoztam ott egy 25 év körüli sráccal, vagy nevezzem férfinek? Felfigyeltem rá, mert jól néz ki, megfontolt, intelligens. Szeretem az ilyen férfiakat. De észrevettem, hogy egy lánnyal sokat beszélget kettesben. Egyértelműen nem voltak kapcsolatban, de ugyanakkor egyértelműen érdeklődtek egymás iránt, vagy hogy mondjam. Hát ha két ellentétes nemű nagy társaságban többször is négyszemközt beszél... Ismeretlen volt számomra a fiú is, a lány is. Nem tűnt tehát függetlennek a srác, ezért hiába jött be, kiekerült a figyelmemből.

Nagyon, nagyon sok órán át tartott ez a buli. Hajnali 4-kor még a fele társaság ott volt, pedig nem kezdődött későn. Nagyon álmos voltam, ezért lusta voltam hazaindulni. Már hajnali 6 volt, de még mindig többen is ott voltunk, bár a nagyja már hazament. Végül ültömben elbóbiskoltam a kanapén. Másfél óra múlva ébredtem. Reggel volt, de persze iszonyú kómás voltam. Alig volt 1-2 vendég, azok is aludtak fotelben. Szedelőzködtem, indultam. A konyha a bejárati ajtó mellett nyílik, hát ott volt az a srác, aki bejött! Egyedül volt. Látta, hogy megyek, és megkérdezte, kérek-e kávét. Kértem. Csinált, és miután megittam, meg ő is az övét, együtt hagytuk el a lakást! Dumáltunk kávézás közben, meg amíg egy irányba mentünk! Korábban a buli alatt alig szóltunk egymáshoz. De ekkor sokat csevegtünk. Mint mondtam, okos, megfontolt, olyan tudatos embernek tűnik. És nekem külsőre is baromira az esetem.

Említette, hogy az exe is ott volt a bulin, és újra akarta kezdeni, de ő úgy van vele, hogy ami miatt vége lett (nem mondta el, mi volt a szakítóok), az nem változott, ezért nem akarja. Kérdeztem, hogy a hosszú barna hajú, szemüveges lány volt az? Mert láttam vele beszélgetni. Ő volt az exe, igen.

Aztán elköszöntünk, hogy talán még összefutunk, ha lesz ilyen közös buli a testvérpár szervezésében.


2020. júl. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ki olvassa végig ezt a maszlagot? Tipikus ostoba...
2020. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, mi vesztenivalód van?
2020. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem hagyd. Lett volna rá lehetősége elkérni a számod vagy elhívni de nem tette. Lehet van a képben más is.
2020. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Elég kínos lett volna úgy kezdeményezni hogy ott van az exe. Abból kínos dolog kerekedhet. Jelöld be, ez egy jel lenne neki.
2020. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is egy próbát megér
2020. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy felvilágosult, modern korban semmi szégyelni való nincs abban, ha egy lány teszi meg az első lépést! Valakinek még imponáló is lehet!

Úgyhogy szerintem bátran írj rá, sok sikert! 36F

2020. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

"Elég kínos lett volna úgy kezdeményezni hogy ott van az exe." nyilván nem az ex előtt. Buli után kettesben voltak, kávézgattak együtt mentek haza. Ennyire hogy lehet értetlennek lenni? Ha elolvastad volna vegig, ertenéd miért ciki ezután keresgetni a palit. Mert a fickó annyival lerázta, hogy majd ha megint lesz buli akkor majd lehet találkoznak újból. Hát ez egy nagy semmi a pasi részéről. Semmi jelét nem adta, hogy érdekli a kérdező.

Mert így tök nyomulásnak fog látszani, persze lehet örülni fog a fazon, meghúzza párszor a kérdezőt aztán otthagyja. A méltóságodnak meg a magabiztosságodnak annyi. Hiába modern korban élünk, meg a nő is kezdeményezhet, az nem jelenti azt, hogy a férfiak nem válogatnak, arról nem beszélve hogy egy részük elveszti az érdeklődését a nő iránt ha az kezdeményez.

2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!