Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha megismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha megismerkedek valakivel és ő kezdeményez aztán belemegyek és bele is szeretek később viszont mintha teljesen kicserélték volna megváltozik és otthagy? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor van ilyen, ha valaki nem akar komoly kapcsolatot a másiktól, addig teper, amíg nem kapja meg, amit akar, utána már lazán veszi, vagy vége is lesz.

Velem is volt már ilyen párszor :(

2013. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is mostanában történt egy ilyen :/ azt mondta hogy komolyabb kapcsolatot szeretne velem..bele is mentem..de midig én kerestem : most meg kicsit fáj hogy nem ir vissza ilyenek :/
2013. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Mintha én írtam volna,legutóbb én is így jártam,és én sem

tudom pontosan miért lehet ez,én is azon gondolkodtam,

hogy velem van-e a baj,de jó lenne tudni mi lehet a gond...


22/L

2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és a masodikkal együttérzek total ugyan ez van velem is és szerintem nem feltétlenül velünk van a baj
2013. dec. 8. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!