Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethet valaha egy olyan férfi egy átlagos alakú lányba, aki már jelentett ki olyat, hogy a vékony/átlagos testű nőknek ugyanolyan gáz felvenni sokat mutató ruhát, mint egy kövérnek, mert attól még nincs jó teste?

Figyelt kérdés
Mert hogy szerinte csak annak van jó teste, akinek nagy mellei vannak és nagyobb, edzett feneke és izmosabb lába
2020. júl. 6. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Nem. Aki ennyire felszínes, annak nem lesz mindegy a kinézet.
2020. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

A pasik csak tökéletes testű nőbe tudnak beleszeretni. Nagyon ritka, 1% aki nem ennyire felszínes, de oda is kell a szép arc és tökéletes belső.


A kérdésre a válasz: NEM!

2020. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mikeXxX ***** válasza:
85%
Magyarán egy suttyó parasztra hajazol csak gratulálni tudok hozzá! Egyébként a válaszom pedig a Nem.
2020. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az a kérdés szerintem, hogy valaki miért akarná, hogy egy ilyen alak beleszeressen. Amúgy szerintem aki ilyen felszínes, az még életében nem élt át mélyebb érzelmeket, így szerelmet sem, és nem is valószínű, hogy ez a közeljövőben változna.
2020. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha jó választás! :D Ezért a paliért mindent tegyél meg légyszi, kezdj el még ma kondizni! Igen biztos szerelmes lesz ha meg látja, hogy a vádlid tónusosabb mint volt egy hónapja. XD
2020. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

2# Aztamindenit, kevés ennyire megkeseredett, őrült férfigyűlölő van mint te, de legalább felvállalod.


Egyébként az én barátnőm is átlagos testalkatú és úgy szeretem ahogy van.

2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlagos nő is jó lenne, de az átlagos férfiak nem kellenek senkinek. :)
2020. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!