Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 27 éves férfiként ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves férfiként ugyanolyan érzékeny és szerény vagyok, mint 14 évesen voltam, akkor már nincs sok esélyem barátnőre ebben az életben? Minden nő kidob első randi után.

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy érzékeny?

Szerénységed miben nyilvánul meg?

2020. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Amíg "Érzékeny és szerény"-nek nevezed a "Gyenge és megalkuvó" tulajdonságokat, igen, ez így fog maradni. Majd amikor szembenézel magaddal, rájössz, hogy VALÓJÁBAN milyen jellemű vagy és változtatsz ezeken a rossz tulajdonságokon, lesz olyan nő, aki lát benned potenciát.


F

2020. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felnőni. Egy egészséges nő nem gyereket akar amikor társat keres.
2020. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem gyenge, sem megalkuvó.


Egyszerűen csak arról van szó, hogy egy átlagosnál jóval szerényebb, gátlásosabb, érzékenyebb, csendesebb srác vagyok. Ennek látnak mások és én valóban ilyen vagyok. Próbáltam sokféleképpen, de nem tudtam megváltozni. Minden nőnek domináns férfi kell. Én a személyiségem miatt nem tudok domináns lenni, hiába próbáltam megváltozni.

2020. jún. 8. 13:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert a valódi változáshoz erőfeszítés, a változási folyamat kellemetlenségeihez tűrőképesség, a folyamat következetes végigviteléhez pedig kitartás és türelem kell. Te meg ehhez igazából túl kényelmes vagy, jól sejtem, kérdező?
2020. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, azért sincs senkid, mert két igen egyszerű kérdésre, mint amit kérdeztem az 1. válaszban, nem fejted ki, teljesen figyelmen kívül hagyod. Vagy ennyire h..lye vagy, hogy nem érted, amit kérdeztem?

Nem elismételni kell, amit már egyszer leírtál, hanem bővebben kifejteni, hogy mi mit takar.

2020. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bővebben kifejtve: látványosan zavarban vagyok a randin, minél jobban tetszik egy lány. Nem tudok ebben a helyzetben magabiztos lenni, ami nagy hátrány, mert minden lánynak a magabiztos férfiak jönnek be. Beszélgetek a lánnyal, de nem tudok megnyílni. A lány azt érzi, mintha egy fal lenne köztünk a randin és jól érzi, ez miattam van így. Úgy érzem, hogy legalább 4 találkozás kéne, amire oldott tudnék lenni, de ezt a lányok nem várják meg.
2020. jún. 8. 15:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagyis képtelen vagy kikapcsolni azt, hogy a randi során végig a farkad uralja (ez esetben blokkolja) a gondolkodásodat.

Egyébként miért is várnák meg a negyedik randit? Vicces vagy.

2020. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Semmi köze ennek az egésznek a farkamhoz.


Egyszerűen az van, hogy minél szimpatikusabb valaki, annál kevésbé tudok megnyílni. Talán mert az van bennem, hogy végre itt a lehetőség, megtaláltam a nagy Őt. És valahogy a teher miatt blokkolódok le teljesen.

2020. jún. 8. 17:49
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

"Semmi köze ennek az egésznek a farkamhoz."


Dehogyis nincs.


"És valahogy a teher miatt blokkolódok le teljesen."


Hidd el, ezzel ők is ösztönösen tisztában vannak. Látják rajtad. És ebből a teherből ők köszönik szépen, nem kérnek.

2020. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!