Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! 27 éves férfiként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 27 éves férfiként még nem volt komoly kapcsolatom. Szerintetek ismerkedésnél, ha egy nő megkérdezi, hazudjak ezzel kapcsolatban vagy legyek őszinte, de akkor leráznak. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Légy őszinte, sokkal jobb esélyekkel indulsz, ha az egyenes utat választod, mint az olcsó hazudozásokat.
2020. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Legyél őszinte. Kínos amikor az ember belezavarodik a hazugságaiba, és szembesítik vele.
2020. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig mindig leráztak, amikor őszinte voltam. Nagyon rossz ez lelkileg.
2020. júl. 9. 18:08
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is sz őszinteségre szavazok, mondjuk biztosan megkérdezném, hogy minek köszönhetően alakult így.
2020. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Én így jöttem össze a férjemmel, 29 volt, velem csókolózott először. Sosem zavart, hogy tapasztalatlan, sőt... nálam inkább előny.
2020. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Igazából hiába mondasz bármit ha érződik rajtad, hogy balfsz vagy és szűz, mint a hajnali hó, akkor nagyobb szarban leszel, ha letagadod a szüzességed, mintha nem.
2020. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szűz.
2020. júl. 9. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Szóval dugtál, de egy embert nem tudtál megtartani magad mellett. Hadd gratuláljak
2020. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én akartam volna a lánytól többet, komoly kapcsolatot, de lelépett, mert nem volt szerelmes belém.
2020. júl. 9. 18:27
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Legyél őszinte. Aki emiatt lelép, az amúgy is felszínes, kár érte sírni.
2020. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!