Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a nagyon csinos, igazi szépségek titeket sem jelölnek be hanem csak az átlagos szép, aranyos lányok?

Figyelt kérdés
Aranyos szép lányokkal már beszélgettem találkoztam is onnan, sok szex kapcsolat lett belőle,de ez nem izgat ilyen lányból sok van azért. Olyan nőre gondolok aki tényleg szép, kb 100 tinder felhasználóból 5 ilyen. Őket szeretném de valahogy ők nem jelölnek vissza sajnos, talán ilyen ronda lennék? Nektek hogy van ez?
2020. júl. 10. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi bajod az átlagos szépekkel?

Te átlag felettien jóképű és izmos vagy?

2020. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Izmos vagyok igen és szerintem nem vagyok ronda..
2020. júl. 10. 07:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És? Te is a felső 5% vagy?
2020. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nem biztos de attól még összejöhetne ilyen nővel kapcsolat
2020. júl. 10. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Akkor volt neked sok szexkalcsolatod tinderrol amikor ghánában piros hó esett.
2020. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér.
2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem vagy azoknak a nőknek a szintjén, online tuti nem terem neked babér, mert a Tinder egy húspiac, és a csajok is simán válogatnak, akkor nyilván a szupermaca a szupercsávót választja, nem a "hát izmos, de tűrhető" Józsit (akivel egy szinten meg ugye az általad itt fikázott átlagosan szép lányok vannak). Offline, ha jó a dumád, inkább lehet sikered.
2020. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!