Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha rámír egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha rámír egy srác, hogy "szia" akkor mivel folytassam a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Annyira elszoktam az ismerkedéstől.. Komolyan elfelejtettem beszélgetni is 😃
2020. júl. 6. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A "szia" nem beszélgetés, hanem köszönés. :) Először is köszönj vissza. Ha nem tud többet ennél kipréselni magából, akkor meg hagyd.
2020. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj vissza neki hogy szia :D

Aztán ha képes kipréselni magából egy értelmes mondatot, akkor érdemes lehet adni neki egy esélyt, ha nem ír erre vissza semmit, felejtős.

24F

2020. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Igen, az első megmondta a lényeget!


De szerintem te kis unatkozó 14 éves vagy aki kérdéseket írogat ide ki unalmában!

2020. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit ír, hogy szia, írj vissza te is, hogy szia. Aztán vagy folytatja vagy nem.
2020. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan ezzel: “szia”


:)


Azért csak kinyögi mit akar és nem neked kell kiszedni belőle ezt is...


Nő vagyok, idősebb nálatok- ezzel együtt is azt gondolom: netes csetelgetés ide vagy oda: azért annak kellene normálisan indítania egy beszélgetèst (legyen az ismerkedés vagy akár munkahelyi segítségkérés is!), aki azt kezdeményezte.


...valahogy egy ilyen odalökött “szia!” után (ahol se egy keresztnév, se egy small talk “hogy vagy?” kezdeményezés nincs, én nem nagyon reménykednék normális közeledésben :)


Kèrlek, ne kövezzetek meg, mint említettem, nem ez a korosztály vagyok, nekem talán más a “norma”.


(Ha tetszik a srác ès kinyög mègis csak önerőből valamit, akkor lehetsz bátran proaktív, ne csak várd a sült galambot, ő sem bohóc, hogy szórakoztasson. Egy “hogy vagy?”-ra nem a “kösz, jól” a továbblendítő válasz, hanem az, hogy pl épp mit csinálsz, hol vagy, mit olvasol ès a vègére egy kèrdès vissza, ami lehetőleg nem az “és te?” görcsös ismételgetése :)


Teniszmeccset csak láttál már... na a beszélgetès a labda, amit nem ugyanúgy, unottan ütögetnek és nem FALlabda, ahol a betonon pattog vissza :D


Sok sikert.

2020. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

ha tetszik, akkor "Szia", ha nem, akkor semmit ne írj

aki ennyire nem veszi a fáradtságot, hogy legalább személyre szóló üzenetet küldjön, nem komoly jelentkező

2020. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Semmivel.
2020. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

A srácok nagy része túl van már egy rakás kudarcon a Tinderen. A "Szia" kezdet nem feltétlenül jelenti azt, hogy a pasi nem képes a kommunikációra, pusztán lecsekkolja, hogy a másik fél hajlandó-e bármilyen reakcióra.

Anno a társkeresőkön én is a kiszemelt csajoknak személyre szabott bemutatkozó levelet írtam. 98% válaszra sem méltat .... akkor mi értelme van energiát belefektetni egy ilyenbe? Kell egy sablon, oszt kész. Ha arra reagál az illető, akkor van értelme normális kommunikációnak. Ők nem akarnak sablonosak lenni, így egy egyszerű köszönéssel/üdvözléssel ellenőrzik élő vagy elhagyott regisztrációval van-e dolguk. Persze, aláírom, az nem épp olyan kezdés, ami a lányok szemében szimpátiát kelt ... de sebaj. Aki azt nem tudja megérteni, hogy az ilyen kezdetnek oka van és azért nem reagál, az egy intoleráns személy, tehát nem baj, ha nem kerül vele kapcsolatba pasi. Aki pedig nem tudja erre mit kell válaszolni, hogyan kell reagálni ... annál el sem tudom képzelni, hogy részt tudna venni egy komolyabb beszélgetésben. Szóval az ilyen 2 bites tyúk lehet - ez az "aha!", "ja!", "cuki!" szinten mozgó, bővített mondatokat értelmezni sem tudó némber. Ezekkel megint csak nem érdemes komoly kapcsolatot létesíteni.

2020. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak egy árnyalattal jobb, mint a "szopol borért?", kezdés, szóval olyan nagy munkát ne fektess a válaszba. Szia, merre laksz? - szerintem elég is.
2020. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Amikor fenn voltam Tinderen, vagy két tucat nő írt rám, egy kivételével mindegyik azzal nyitott, hogy szia. De valahogy megoldottam, hogy beszélgetésbe eredjünk. Igaz, nem is vagyok nő, hogy MINDENBŐL azt hozzam ki, milyen borzalmas nekem.
2020. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!