Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas embernek is elege van mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas embernek is elege van mar ebből ?

Figyelt kérdés

En minden nőnek esélyt adtam.Legyen csúnya vagy 1 keze,kövér vagy alkoholista,Meg 1 alkoholista prostit is pátyolgattam.Mindig irta,h jövő hónapban kiteszik albérletből mert mar nem tudja fizetni.Régen prosti is volt kis ideig,meg alkohol stb.

En meg mondtam neki,h kifizetem egész évre a tartozását vagy költözhet nálam.Hat nem tudja,nagyon jól esik neki,h ezt írom de nem akar a terhemre lenni.Vegulis azt beszeltük meg,h majd ír ha meggondolta.Na persze sosem irt többet.Vagy 100 ronda csajnak is patyolgattam a lelket es mi lett belőle? semmi...inkább maradnak egyedul mert keptelenek az ismerkedésére.Hat persze,mert aki nem Brad Pitt az mar nem is jo.

Volt 1 olyan is amelyiket mindig csalta az élettársa.Nem merte ott hagyni,mert o meg életében nem dolgozott és nem volt jövedelme.Biztosítottam,ha összejövünk mindent meg kap tőlem.Ezt,h mi járjunk egyébként az a no vetette fel.El is hagyta a pasit.Albérletbe ment,de nem hozzam persze.Velem mindig veszekedett,h keveset mutatok magamból,meg keveset beszelek vele hanghívásba.A végén meg összejött egy csajjal mert rá jött,h biszex.Vagyis így sose jellemezte magát,azt mondta,csak azzal a novel fekszik le akibe szerelmes -_- Velem 2 évig beszélgetett és hülyített,h hozzam költözik.A másikkal 2 hónap után mar összeköltözött.Persze miután szétmentek rám irt,h barátkozzunk tovább >:D

Meggyűlöltem a nőket.Mostantól ahol tudok keresztbe teszek nekik.A csúnya nőknek oda írom,h tényleg csúnyák bújjanak el inkább.A bajba jutott nőknek sose segítek többet.Nekik ha a külsőségek a mindenük akkor kapjak be.



2020. júl. 13. 15:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%
Személyeskedés nélkül mondom, hogy akit két éven át lehet hulyiteni az mar balfaszsag a javabol.
2020. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%
Szóval te BÁRMILYEN nővel összejönnél, csak lyuk legyen rajta. Mifelénk ezt IGÉNYTELENSÉGNEK hívják, egy igénytelen pasival meg senki sem akarja összekötni az életét.
2020. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az előzőkkel. Amúgy az is gáz, hogy többször hangsúlyoztad a kérdésedben, hogy csúnyák, sokszor igénytelenek is meg alkeszok,tehát igazából nem becsülted őket, csak azt nézted, hogy: LYUK. Azért az is jelzés értékű, hogy valaki inkább albérletbe ment, mintsem a segítségedet elfogadja.

Szerintem kezeltesd magad! Ez a keserűség, és elkeseredettség, ami belőled árad kérdező, valami borzalmas. Nem is csoda, hogy minden nő menekül.

2020. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%
Az az ijesztő, hogy a kérdezőhöz hasonló megkeseredett, nőgyűlölő, fogyatékos egysejtűek köztünk járnak..
2020. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!