Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a férfiaknak hogy barátnőjük legyen, teljesen abnormális vagyok hogy nekem a abszolút nem kell nő, aromantikus lennék?

Figyelt kérdés
40 leszek lassan és barátaim szüleim, testvérem szeretete bőven elég, bele sem tudok gondolni abba hogy egy idegen nőhöz hozzáérjek , irtózok ettől..... Nem tudom lehet ez nem normális de akkor lehet ezen segíteni?
2020. júl. 16. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak többen akik eldöntötték nekik jó egyedül, nincs benne semmi rossz.


Az aromantikus nem viszolyog attól amit írtál, én inkább valami csalódásra tippelnék, vagy közvetett látványra, ami ilyen fajta fixációt váltott ki nálad, lehet, hogy tv-ben láttál valamit ami nagyon taszító volt, és ez fixálódott.


Az aromantikus szimplán nem tud szerelmes lenni, de nem irtózik ilyen gondolatoktól, egy aromantikus tud szexuális kapcsolatot létesíteni, de nem fog beleszeretni az illetőbe.

2020. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Az a szép az életben hogy különbozőek vagyunk. Van aki nagy családot szeretne és van akit a virágok fotózása elégít ki.🙂
2020. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. De szerelmes sem voltam még...
2020. júl. 16. 07:21
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Az aszexuálisnál pl. nincs semmi szexuális vágy se. De ő sem viszolyog ilyesmitől, csak egyszerűen nem érdekli, a demiszexuális csak nagyon erős érzelmi kötődéssel képes intim kapcsolatra, magyarán szerelemmel és csak idővel.
2020. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találkoztál olyannal! De az aromantikus nem viszolyog attóla mit te írtál.
2020. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mindenen lehet változtatni, amin szeretnél, csak dolgoznod kell magadon és változtatni a nőkhöz való hozzáállásodon. Minden fejben dől el.

De ha neked ez így megfelel, akkor minden ok, akkor maradj ilyen. Nincs olyan, hogy normális vagy nem normális, mert minden viszonyítás kérdése.

2020. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez sablon, de mivel írtad, hogy viszolyogsz az érintéstől, ezért írtam, amúgy ha nem viszolyognál, akkor azt mondanám, hogy aszexuális aromantikus vagy.


De az ilyen embereknek nincs ilyen problémájuk.

2020. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Minek akarsz rajta változtatni? Ha neked így jó, akkkr mi a gond? Csak azért, mert mások így élnek, neked nem kell. Ha nincs meg a belső indíttatás, úgyis csak szenvedés lenne
2020. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os aki aszexuális aromantikus alapból ilyen, szóval akik nem éreznek szerelmet, se nem érdekli őket a szexualitás, annak hiába mondanád, hogy mert nem találkoztál olyannal, én is csak azért írtam, mert írta ezt a dolgot, hogy viszolyog, de ő szerintem nem az.


Az érintéstől való viszolygás mögött más van szerintem, lehet valami csalódás.

2020. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hellmano ***** válasza:
0%
Lehet meleg vagy , azért nem akarsz nőt (mondjuk 40 évesen már rájöttél volna :D )
2020. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!