Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon abnormális, hogy részben azért sem merek ismerkedni, mert félek, hogy mit gondolnának rólam a kiszemelt ismerősei, barátai és családja? (Leginkább, hogy rossz véleménnyel lennének rólam. )

Figyelt kérdés

Mivel egyáltalán nem vagyok jóképű, és akkor még enyhén fejeztem ki magam, életem 21 éve alatt még senki sem tartott vonzónak, illetve a személyiségem se kiemelkedő, introvertált, önbizalomhiányos, határozatlan vagyok. Továbbá alapvetően elég unalmas is vagyok.


Az ismerkedéstől pedig alapvetően az is visszatart, hogy félek, hogy ha lenne is barátnőm a családja, barátai csak értetlenkednének, hogy miként választhatott maga mellé olyan valakit mint én. Illetve nehezen tudnám elhinni, hogy nem csak jobb híján jönne velem össze bárki is.


(Egyébként ez csak egy ok a sok közül, de nagyon bennem van ez is.)


2018. márc. 6. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az lenne a normális, ha azért nem ismerkednél, mert nem tudnál olyan embert boldoggá tenni, aki téged is boldoggá tenne, maximum valami selejt embert.
2018. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez elég nagy önbizalomhiányra utal, hogy így látod saját magad. Elsősorban ezen kéne változtatnod, elfogadni saját magad és elhinni, hogy téged is szerethet valaki, mert ezek alapján amit magadról leírtál én még nem hinném azt, hogy te rossz ember lennél. Azért mert te így látod magad még nem jelenti azt, hogy mások is így látnak téged és bármikor beléphet az életedbe egy olyan személy, akinek pont te fogsz kelleni. Tudom, hogy neked ezt így most nehéz elhinni, viszont így csak a saját boldogságod utjában állsz.
2018. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Ez is benne van, bár mellőzném a selejt ember kifejezést. Ugyanakkor nincsenek nagy igényeim, de még így se volt soha esélyem senkinél aki számomra is vonzó, vagy legalább a belsőt nézve passzolnánk.
2018. márc. 6. 23:19
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Igazad lehet, kb. 6 hónapja vagyok megint mély ponton, addig volt egy kis önbizalmam növekedésem, de azóta megint semmi önértékelésem nincs és mégjobban magamba zárkóztam...


Csak az a baj, hogy képtelen vagyok kibékülni magammal, akárhogy is akarom.

2018. márc. 6. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél így megy, hogy egyszer fent egyszer lent, mivel minden ember átmegy nehezebb időszakokon. Viszont fel kell állni és tovább menni, neked meg el kell fogadnod saját magadat olyannak, amilyen vagy és elhinni, hogy van aki majd téged pont ilyennek fog szeretni és így fog elfogadni.


Egyszer ismerkedtem egy sráccal, aki hasonlóképp látta magát, mint te és ahelyett, hogy megnyílt volna inkább bezárkozott előttem csak mert nem tudta elhinni, hogy tényleg kedvelem. Aztán bármit is próbáltam tenni, inkább csak eltaszított magától és ezzel azt akarom mondani, hogy elsősorban magaddal kell kezdened, elfogadni magad, hogy elhidd más is eltud téged fogadni úgy, ahogy vagy. Tudom, hogy ez most így nem könnyű, sőt nehéz lesz, de ha haladni akarsz és boldog akarsz lenni az életben akkor tenned kell érte valamit és ezt magaddal kell kezdnek.

2018. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*kell kezdened.
2018. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha magad nem tudod elfogadni, és szeretni, ne várd, hogy más megtegye. Ilyen hozzaállással meg végképp nem. Ebből röviden én azt szűrtem le, hogy te magad egy rakás szerencsétlenségnek tartod. Javaslom, hogy rakj rendet a fejedben, mert egyetlen lány sem szeretné eljátszani a pszichológus szerepet.
2018. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1

Az ember csak önmagát képes boldoggá tenni.

2018. márc. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam egy lánnyal, rajta és a hugán kívül konkrétan az összes családtagja doktori, vagy magasabb fokozattal rendelkezett. Bár nem jutottunk odáig hogy ez számítson, de szerintem ez még őt is feszélyezte egy picit.
2018. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
21 évesen szűz vagy? :D Nem fogsz kelleni senkinek ha így folytatod. Meg ez a sok nyávogás..
2018. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!