Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne igény olyan társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény olyan társkeresőre, ahol a Mesterséges Intelligencia osztja ki mindenkinek a potenciális párkapcsolatait teljesen tudományos és logikus döntések alapján?

Figyelt kérdés

NEM diktatúráról beszélek, ahol az állam/egyház dönti el, hogy kivel jöhetsz össze - a jó képességűek miatt írom, akik olvasni és értelmezni lusták. Egy OPCIONÁLIS lehetőség lenne, ami minimálisra csökkentené a kudarcok és csalódások számát mindkét nemnél.


Jelenleg szerintem még nem olyan fejlett a technológia, de nem ilyen felületes, tudományosnak hazudott MBTI meg egyéb marhaságok alapján működne, hanem teljesen átfogóan. Egyrészt a kínai fejlettségű arc és mozgáselemző algoritmus antropológiailag összepárosítaná azokat az embereket, akik vonzónak tartják egymást külsőre.


Lehetne szagelemző algoritmus is (feromon), hogy ez alapján is "összeilljenek".


Ha pedig a testi vonzalom megvan, akkor kíméletlen csernusi őszinteséggel szembesítene a valós adottságaiddal és evolúciós ranglétrán elfoglalt szinteddel és lennének beépített FEJLŐDÉSRE ÖSZTÖNZŐ rutinok is. Nem ilyen kamuk, mint a mostani társkeresőkön, hogy vegyél prémiumot meg x lány érdeklődik irántad, utána meg kiderül, hogy beépített operátorok vagy chatbotok.


Például ott lenne, hogy mivel dagadt vagy, ezért jelenlegi állapotodban csak velük vagy kompatibilis. De ha hajlandó vagy kompenzálni mondjuk pénzzel, akkor már egy másik körrel is kompatibilissé válsz. És itt a lényeg!


Ezt nyíltan nem lehet levezényelni, mert az egyrészt tönkreteszi a kémiát/romantikát (az illúzió pedig a férfiaknál is fontos, a nőknél meg főleg), másrészt kiváló táptalaja a kihasználásnak, mert gyakorlatilag egy céltáblát rajzolsz magadra, hogy te annyira elkeseredett vagy, hogy még erre meg arra is hajlandó lennél ha valaki szeretne.


De ebben az esetben az algoritmus az antropológiai és feromon elemzések alapján kihozná, hogy létezik egy nyomornegyedben élő lány, aki pont vonzódik a duci, jóllakott óvodás fejű srácokhoz, a srác pedig a Beyonce külsejű cigánylányokhoz. Az algoritmus összepárosítaná őket és beteljesülhetne a szerelmük.


De ha ez algoritmus nélkül, nyíltan történne, akkor pont ez a lány lenne az, aki semmiképp sem írna rá a srácra, mert nem akarná, hogy aranyásónak gondolják és szégyelli a saját szegénységét. Ellenben 5-6 rafinált cigánylány viszont hatalmas szerelmet hazudna neki és megkísérelné lehúzni.


Vagy fordítva, a lány is kapna rengeteg ajánlatot és összejönne egy olyannal, aki csak üríteni akar benne.


Így viszont az algoritmus a két fél között állva ha nem is 100%-osan, de a jelenlegi "két idegen azt mond magáról, amit akar és így ismerkedik" opciónál mindenképpen hatékonyabban levezényelné a folyamatot, egyúttal a diszkréciót is megteremtve.



2020. júl. 16. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Ezeket a szélsőségeket felpontozzák!


Én is lepontoznám a válaszod, mert olyan, mintha hátrány lenne, hogy egyedül vannak, valami rossz, ami akkor fordulhat elő, ha hibázol, teszel róla, hogy rossz történjen.


Egyébként ez a többség tehet róla ez nem tény, hanem szubjektív vélemény, mire alapozod? Én mondjuk azért "tehetek róla"(választottam), mert otthagytam a pasit saját magam miatt, mert nem szerettem már, és nem akartam így leélni az életem. Nem tehet róla az, akit otthagytam, mert mindig lehet másik megoldást választani, várhattam volna x évet, hátha visszajön az érzés, nem azért hagytam ott, mert túl rossz volt, ahogy a nőket sem ezért hagyják el. Nem tesznek róla, hogy rossz történik velük(már, ha ezt rossznak állítod be!)


Szóval ja, továbbra is fenn tartom, hogy jó az oldal, ismerkedős kérdést meg csak ismerkedős kategóriába lehet írni, különben törlik. Olyan van, hogy meki vagy burger a jobb? Na ott is teljesen érthető, hogy lepontozzák a mekit, mert szerintük a buger jobb, az a hasznos válasz a kérdésre.. A kérdező látni fogja belőle, hogy milyen lehetőségek vannak, és azokat mennyien tartják jó megoldásnak.

2020. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó!


Egy ember se tökéletes igy egy kapcsolat se. Ha nehezsegek vannak az csak kihívás ami megoldasval fejlodtok. Kenyelemben nem lehet emberi keszsegekre szert tenni csak befektetett energiaval.


Igaz az h az elején még semleges vagy lehet nem is szimpatukus de amint jobban megismered már egész mashogy latod.

Vagy lehet h valtozik a hozzaallasa hozzad es jó dolgot hozol ki belőle.

2020. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
A szerelem nem igy mukodik. Ertem en hogy ket ember osszeillhet szellemileg meg illatilag, de ha nincs meg az az extra valami, amire nincs esszeru magyarazat, passzolhatnak barmennyire.
2020. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

" Egyrészt a kínai fejlettségű arc és mozgáselemző algoritmus antropológiailag összepárosítaná azokat az embereket, akik vonzónak tartják egymást külsőre."


Hogy micsoda? Honnan a tökből tudná, hogy nekem mi tetszik egy nőn, férfiként. Olyan fals párosok születnének így, hogy barna hajúnak kizárólag barna hajú párja lehet, és hasonló felületes nonszensz dolgok. Gondolkozz. Akkor már sokkal nyerőbb belső tulajdonságokat párosítani (pl ne ajánlgassa a világutazót az otthonülőnek)

2020. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nem működne! Tegyük fel eg dagadt srác aki azt Haiti magáról, ő átlagos mondjuk 100 kg al, és a rendszer megmutatná neki mi az ő kategóriája a női nem közül. (Ami szinten elhízott) utána azonnal abbahagyná a dolog használatát. Nem fogadná el akkor sem mi az ő szintje.
2020. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az evolúciós meg szintezős kategorizálással nem értek egyet. De az nem lenne rossz, ha kötelező lenne egy minél részletesebb adatlap, amin azt is beállíthatnád, milyen adatlapú emberek találataiban vagy hajlandó szerepelni (mint amikor a Facebook-on csak ismerősök láthatnak valamit). Csak gondolom, ez nem biztos, hogy érdeke az üzemeltetőnek, hisz sokkal több időt fogsz az oldalon tölteni, ha több a találat.
2020. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Kétlem, hogy ez olyan jó lenne mint hinnénk.
2020. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!