Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolat elején elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején elmondtam az exemnek , hogy komoly férfit keresek, családot szeretnék, 30 éves koromig legkésőbb. Ezen jót vigyorgott majd fél év után otthagyott mondvacsinált indokkal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ja, nő vagyok, 26 éves, és ez nem az első eset.

Minden kapcsolatom elején elmondom amúgy, nem akarok zsákbamacskát, vagy azt, hogy azt érezze , hogy egyik napról a másikra akarom, meg akarom fogni stb.


2020. júl. 16. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is komoly kapcsolatot kerestem, aztán mégis szakítottam. Mert mégse működött. Nem azért, mert szórakozni akartam, hanem mert így alakult. Miért gondolod, hogy direkt vernek át?
2020. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert olyan indokkal szakított például, hogy “. Túl jó vagy hozzám”. Ez olyan nyálas, vmi sz@r oldalon olvashatta.
2020. júl. 16. 18:42
 3/22 anonim ***** válasza:
16%

*A kapcsolat elején elmondtam az exemnek , hogy komoly férfit keresek, családot szeretnék, 30 éves koromig legkésőbb.


Én azon csodálkozom, hogy 10 percnél tovább marad egy férfi nálad.


Meg vagy őrülve, hogy ilyet mondasz?:D Ez az egy amitől a férfiak 100%-a futva menekül.És te pont ezt használod?

2020. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez FÉRFI kell. Te meg gondolom korodbeliekkel ismerkedsz.
2020. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És az milyen már, hogy valaki teherbeejteti magát, hogy a pasi elvegye? Nem tisztább ezt az elején ledumálni??
2020. júl. 16. 18:57
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

5.-nek.


De, tisztább. Viszont a mai srácok nem akarnak kötöttséget. Meg sokan csórók is hozzá.

2020. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
5 Honnan veszed, hogy teherbe ejteti magát, hogy a fazon elvegye?Nooormális Margit? Vannak váratlan-álomban sem gondolt helyzetek,és vannak olyanok is akik egyetlen fazont sem akartak/nak megfogni. Erre nem gondol Maaaaaargit:D
2020. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Normális igen. Van pár lány a baráti körömben ( vagyis inkább csak múltidőben) , hogy jártak a pasival, laza kapcsolat meg minden....aztán csak valahogy besikerült a gyerek....esküvő közbe....stb. Jó, egy faképnél hagyta a csajt, de azért a legtöbbet ezzel meg fognak.....csak kérdés, hogy ez mennyire jó és “ egyenes” ??
2020. júl. 16. 19:11
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

peches vagy.

nem a családcentrikus férfiakat fogod ki.

valószínűleg csak olyannal jöttél össze aki még sokáig akarják szabadon élni az életüket, de egy darabig azért jó vagy nekik

F

2020. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
itt most szerintem nem az a fő ok hogy át akarnak verni, simán lehet hogy ők is komoly kapcsolatot keresnek és idővel (6 hónap múlva) arra jönnek rá hogy egyszerüen nem te vagy a nagy Ő. nem akarok bunkó lenni ezért kérlek ezt ne vedd a szivedre, ilyen sajnos van. idővel lehet megismerni a másikat, de azt hogy jobban megismerem még nem garancia hogy ezzel az emberrel akarok mondjuk családot alapitani. azt én is úgy gondolom hogy süket duma hogy "túl jó vagy" ha ezt gondolnák akkor nem engednének szélnek.nem lehet hogy tartanak a negetiv reakciódtól és azért mondanak ilyen kamu indokot? tapasztalatom szerint ha egy nő erős akaratú, és előre megmondja hogy mit akar és hány éven belül azt a férfiak inkább kerülik mivel a kapcsolatukban harmóniát keresnek nem pedig határidőt és megoldandó feladatokat amiket futószalagon legyártanak pl. 30 éves koromra házasságot akarok, 31-re az első gyereket, 35-re meg már a 3. gyereket. ezt nagyon nehéz úgy lekommunikálni egy férfival hogy ne legyen egy idő után unszimpatikus neki és elvárás szagú. pár hónap randizás pedig nem egyenlő a házassággal ahol kötelesek életül végéig veled maradni. pár hónapos kapcsolat arra van hogy megismered a másik és eldöntöd hogy öt akarod-e. azok a nők akik teherbe ejtetik magukat lesznek a szingli anyák és legjobban magukkal tolnak ki...
2020. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!