Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolat elején elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején elmondtam az exemnek , hogy komoly férfit keresek, családot szeretnék, 30 éves koromig legkésőbb. Ezen jót vigyorgott majd fél év után otthagyott mondvacsinált indokkal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ja, nő vagyok, 26 éves, és ez nem az első eset.

Minden kapcsolatom elején elmondom amúgy, nem akarok zsákbamacskát, vagy azt, hogy azt érezze , hogy egyik napról a másikra akarom, meg akarom fogni stb.


2020. júl. 16. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Keress vallásos srácot!
2020. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
én nő vagyok, de ha egy férfi azzal indítana nálam hogy velem akar megöregedni,mikor még alig ismerem, én is sikítva menekülnék. szerintem nagyon el vagy tévedve, és a tapasztalataid is ezt mutatják. Csak le kéne vonni a konzekvenciát.
2020. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
12-es nagyon igaz! én is nő létemre kikészülök az ilyenektől. legutóbbi férfit emiatt zártam le mert már a randizás elején hangoztatta hogy hamarosan gyereket akar mert benne van abban a korban. ilyenkor nekem mindig az jön le hogy ő inkább béranyát keres egy prototipust aki elmegy anyának, mintsem azért vágyna gyerekre mert engem akar és velem végre azt érzi hogy megállapodna, magamért, nem pedig a biológiai adottságom miatt, vagy mert kifut az időből. az iyenekről elsőnek a kétségbeesettség jut az eszembe.
2020. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azé neharagudj de ha ezen vigyorgott akkor az már intő jel volt fél évvel ezelőtt! 23F
2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezeket nem így, a kapcsolat elején kell elmondani egyoldalúan. Mi a feleségemmel kb. fél évvel a megismerkedésünk után kezdtük megbeszélni, hogy el tudnánk képzelni az életünket hosszú távon együtt. Gyerekvállalásról még később esett szó. Az ilyen témákhoz már egy nagyon mély bizalmi kapcsolat kell.
2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

Igen, olyan mintha egy elvárási listával közelítenél feléjük. Ezt és ezt és ezt várom el tőled. Teljesítsd, különben xar ember vagy.

Ki akarna elköteleződni egy ismeretlennek. Nem csoda, hogy kinevetett a fiú.

Ijesztő vagy komolyan mondom. Fordulj szakemberhez, mert a leírtak alapján érzelmek, szeretet, szerelem nincsenek benned csak teljesítményvágy. Ettől jogosan menekül az, aki szeretetre, mély, igazi kapcsolatra vágyik, nem pedig csak ki akarja pipálni a családalapítás nevű feladatot.

2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként ezt nem tartom normális dolognak. Egy kapcsolat elején, mondjuk a 10. randin még honnan tudnám, hogy gyereket akarok az adott nőtől? Vagy, hogy tényleg együtt maradunk? A gyerekvállaláson stabil, hosszú kapcsolatban szoktak elgondolkodni, nem egy most kezdődőben!
2020. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ma 20:57 es! Ezt ne úgy képzeld el, hogy már első héten így közöltem bárkivel is. Csak azt mondtam, hogy komoly kapcsolatban hiszek. Ő is. Oké, továbbléptünk, jól el voltunk...aztán finoman megemlítettem, hogy nekem a hosszútávú tervem a család...na, itt volt a lekoccolás.
2020. júl. 16. 21:35
 19/22 anonim ***** válasza:
Érdemes valahanyadik randin felhozni a jövő, család témát hogy tervez egyáltalán valaha vagy mondjuk még 10 év múlva se. Lehet pont azokat a srácokat fogod ki, akik 5 éven belül biztosan nem terveznek családot. Persze erről is lehet hazudni,de azért is részüket ki lehet szűrni legalább. Exed meg igen ez egy kamu kifogás, de ne agyalj rajta ezernyi oka lehet ami miatt szetmentetek.
2020. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te is ejtesd magad teherbe vagy használj lasszót. :)
2020. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!