Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem tolerálják a mamahot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem tolerálják a mamahoteles hapsikat 25 év felett?

Figyelt kérdés
Magyarországon 2005-ben a 18-35 évesek 50 százaléka élt együtt a szüleivel, addig 2019-ben ez az arány már 62 százalékra kúszott fel - derül ki egy friss felmérésből.
2020. júl. 17. 12:19
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Ezt az emelkedést elsősorban a korosztályba tartozó nők arányának növekedése okozta, ugyanis 2019-ben 57 százalékuk élt a szülői házban, szemben a 2005. évi 42 százalékkal.


Holott a nők gyakrabban ,,ragadnak" otthon, mégis ők azok, akik nem fogadják el, ha a férfi is ilyen. Nem fura?

2020. júl. 17. 12:20
 2/47 anonim ***** válasza:
60%
Hála az égnek, messzire elkerültek az ilyen lúzerek...de lehet ebben az is benne van, hogy 18 éves korom óta szinte mindig önállóan, szülőktől külön laktam, és csak olyan pasi kellett, aki ezt abszolválni tudta.
2020. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem mindegy, hogy 18-19 éves, aki most végzett középsuliban és ugy lakik a szuleivel vagy 30-35 evesen. Ossze se hasonlithato a ket életszakasz.
2020. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz mama hoteles valaki, hogy a szüleivel él, hanem ahogy a kifejezésen szerepel, azt hiszi, hogy hotelben van, vagyis teljesen kiszolgáltatja magát, semmit nem csinál otthon.
2020. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
30 felett egészségtelen, akkor is , ha “ csak “ otthon van. Nyilván, nem fog magára főzni, mosni , ha az anyja úgyis megteszi, szóval valamilyen szinten kiszolgálják.
2020. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
77%
Hat en mar evek ota levaltam a szuleimrol, nem is ertem hogy valaki hogy tud veluk egyutt elni. Folyamat csak konfliktus es kiszolgaltatottsag... Sztem nem tudnek elviselni olyan barátnőt aki meg a szuleivel el, egy olyannal szerintem millioszor nehezebb osszekoltozni + nagyon sokat elmond rola ha 25 evesen meg nem tudott leszakadni a csicsrol
2020. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
én 24 évesen költöztem el a szüleimtől, szerintem maximum 26-27 körül már le kell válni róluk az egészséges továbbfejlődés érdekében különben soha nem fogod igazán felnőttnek érezni magad
2020. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
49%

#6

Sokat elárul? Mint például? Nem tudott megkeresni 2-3 év alatt egy házra valót, oké ez kiderül, de mi egyéb? Vagy ez a kizáró tényező akkor?


Mi úgy ismerkedtünk meg az élettársammal hogy mindketten a szüleinknél laktunk akkor. Aztán persze ezután már nem sokáig, mert összeköltöztünk, de addig egyikünk se tudta/akarta az ablakon kilapátolni a pénzt csak azért, hogy minél messzebb kerülhessen a családjától.

2020. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
46%

Az is sokat elmond, ha valaki fejvesztve menekül otthonról.


Üdv: 30f-mamahotel lakó

2020. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%
#8. Tudod egyesek menekülnek otthonról, mert neveletlenek/gyökerek a szülők/egyszerűen szar a kapcsolatuk és így ideologizálják meg.
2020. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!