Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz hogy mamahoteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy mamahoteles férfiaknak nincs esélye parkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Itt sok kérdésben olvadni lehet.


Az igaz hogy 34 éves vagyok és szűz. Nagy szüleimmel élek. Ok neveltek fel. Eddig minden randi kísérlet kudarc volt. És ezt mondták indoknak.


2019. nov. 18. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát igen,nem sok sajnos.

Neked már règ külön kellett volna költöznöd.

2019. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem azzal van a baj, hogy otthon laksz. Aki tisztában van a lakás és albérlet árakkal, az nem fog ezért problémázni.


Az viszont már nagyobb probléma, hogy miért is vagy szűz ennyi évesen? Mit csináltál pl. 18-28 éves korod között?

Itt veled nagyon nagy problémák vannak, ha ennyire nem akarnak téged a csajok.

2019. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit jelent a mamahotel. Önmagában az, hogy valaki a szülőkkel él nem kizáró ok, akinek van egy csepp esze az tudja, hogy baromi magasak az ingatlan- és albérletárak.

De amikor valaki tényleg úgy él otthon mint egy nagy gyerek az nagyon taszító. Egy 30 éves embertől azért bőven elvárható már, hogy főzzön, mosson, takarítson, bevásároljon magára. Hogy anyagilag teljesen független legyen, rövid időn belül mondjuk össze lehessen vele költözni. Egy komoly kapcsolatban azért senki nem szeretné a mamát vagy anyóst kerülgetni minden nap.

Szóval maga a mód nem mindegy ahogy a szülőkkel él. Lehet szülőkkel egy háztartásban élni de amikor valaki egy nagy gyerek akire anyuka főz és mos az nincsen rendben. Ilyenkor tök egyértelmű, hogy a barátnőtől is ezt várná el, vagy ha nem is várja el semmiben nem tud érdemben segíteni hiszen sosem kellett ellátnia magát, azt se tudja mit hogy kell.

2019. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez a Mama Hotel is egy akkora provokáció.

Sokan nem tehetnek arról hogy otthon laknak és nem tudnak függetlenedni, és ezzel provokálják őket is, hogy kényelmesebb otthon a szülők nyakán lógni.

2019. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

Hiába írod ki a nyomorod, SENKI nem fog rád írni!


34 év alatt nem telt prostira? Nem jártál suliba? Nincs a faluban egy kikapós MILF?

2019. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. És te is tudod, hogy nálad nem ezzel van a baj.
2019. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most már rohadtul kíváncsi lennék egy ilyen randira. Szóval ez úgy megy, hogy leültök egymás elé, és akkor mint az állásinterjú? A csaj elkezdi kérdezgetni, hogy mennyi a jövedelmed, van-e kocsid, lakásod, hova fogod őt vinni nyaralni, aztán meg ha rosszul válaszolsz akkor feláll és elmegy? Vagy ez hogy működik a gyakorlatban?
2019. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a "mamahoteles"-ek tömve vannak pénzel. Talán nem telik nekik lakásra, de törekednek rá.

Szóval a pénzkérdés nem lehet gond. Akár közösen egy albérletben a csajjal, ha megtalálta az igazit. Egyedül fölösleges elmenni albérletbe.

Én 31 évesen vagyok szűz, de veled ellentétben én nem is próbálkozom. Elvagyok. Nem vagyok igénytelen. Karban tartom magam, meg marokban is höhöhöhö...

Még csak rám sem néznek a csajok(ezt úgy értve nem mosolyognak rám amikor meglátnak csak néznek max, ezért nem felhívás). Vagy kerülik a szemkontaktust(odanézek, amikor érzem, hogy figyelnek és elpillantanak). Bár a női jelzéseket sem értem. Sose értettem. Tehát nem lehetek jó pasi, viszont pénzem van annyi, mint a szemét.

Akár most venni tudnék egy lakást, vagy albérletbe menni, de inkább a szüleimnek adom azt az albérlet pénzt, amit egy idegen húzna le tőlem.

Szóval azt mondom neked a mamahotel nem gáz, de 34 évesen ne adj kevesebbet haza, mintha egy albérletben laknál.

Így végülis nem mamahoteles vagy, hanem csak egy bérlő elméletben, de a szeretteid körében. Jobban fest a dolog.

2019. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
A mamahotel nem annyit jelent, hogy a szüleiddel/nagyszüleiddel élsz, hanem azt, hogy ki is szolgálnak, mint egy gyereket. Egyik exem eltartotta a beteg anyját, senki nem tekintette mamahotelesnek amiatt, mert az anyjával élt.
2019. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért, az mivel jobb, ha van egy házad amin van még mondjuk 5 év hiteled.... a nő az ország másik végén lakik, kitalálja, hogy költözzetek össze? Neki nem jó helyen van a házad. Add el a házad és újabb hitel újabb ház, vagy hogy képzelitek? De komolyan, ebbe belegondol bárki, amikor ilyen kérdéseket ír és "lemamahotelezi" az embereket?
2019. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!