Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belföldi kamionsofőrök? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belföldi kamionsofőrök? Elég jól keresnek így is. Kitart mellettetek a párotok, hogy csak hétvégente vagytok együtt? Vagy valakinek van ismerőse, hogy ott mi a helyzet? Nemzetközit nem mondom, mert oda komoly tűrésű nő kell...

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a napokban ért véget 3 éves kapcsolatom emiatt. Belföldön és nemzetközi fuvarokon is volt a barátom, heti egyszer általában haza tudott jönni, ritkábban volt, hogy csak kéthetente, de egy idő után ez is kevés ha nincs meg az, hogy egy közös cél miatt kell ezt kibírni. Belefárad az ember, ha nincsenek közös célok és nem látja a végét.
2020. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kitartok mellette. Igaz nem kamionos csak külföldön dolgozik és hétvégén van csak itthon.. Nem hazudok azzal ha azt írom hogy van mikor szerdán már sírok mert annyira hiányzik. Viszont így legalább nagyon várjuk a hétvégét és hogy együttlehessünk ❤️

DE.! a nőkben ugyan úgy benne van a félsz hogy a férfi is kitart e mellette, mert én pl.rengeteg ilyent hallok hogy pont hogy a férfi nem tart ki úgymond a nő mellett aki várja otthon.. Én sem tagadom hogy az átlagnál féltékenyebb vagyok pont ez miatt.. Szóval ez mind 2 félről kérdés..

2020. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbbet maximum talonban tartják. Eleve nem egészséges a távkapcsolat, hát még ha nem is olyan magas a határhaszna, mint mikor valaki valami híresség, vezérigazgató vagy ilyesmi és sok-sok milliót keres, így tud luxusnyaralásokkal és magas életszínvonallal kompenzálni. Sokszor az ilyen kapcsolatoknak is az a vége, hogy a nőt a medencetisztító vagy a postás húzogatja vagy épp a férfi húzogatja a stewardesst, asszisztenst, esetleg egyik a másik miatt bosszúból.


De egy kamionos mit tud felmutatni? Hogy hazavisz havi 8 kiló körül túlórákkal, amiből minimális pénz ugrik le, mivel a kamionban alszik és olcsó kajákon él és sok-sok év után lesz közös lakás? Ez maximum nekik számít soknak, akik mélyről jöttek (amit nagyon hamar el tudnak felejteni az emberek), de globális viszonylatban, ha nem csak a saját szülőfalunkat vesszük alapul egyáltalán nem egy extra, ahogy TÖBB exem is fogalmazott "lakása és kocsija mindenkinek van, ez olyan alap, ha nincs az már a csövesség netovábbja" és mind ÁTLAG pesti csaj volt, nem fideszközeli vállalkozó csemete.


Ha meg még külföldre is kiterjeszted a horizontodat, akkor jössz rá igazán, hogy mennyire a béka segge alatt vagy egy átlagos svájcihoz, amerikaihoz vagy ausztrálhoz képest.

2020. júl. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hetelős belföldi vagy nemzetközi kamionosnak nincs normális nője, csak érdekből.

Ha kamionozni akarsz, szingli legyél, csak úgy lehet csinálni!

2020. júl. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

extra, ahogy TÖBB exem is fogalmazott "lakása és kocsija mindenkinek van, ez olyan alap, ha nincs az már a csövesség netovábbja


A legtobb ferfinak nincs lakasa 30 evesen sem, ha azt egyedul kellett nullarol osszehoznia.

2020. júl. 18. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Arra meg megkaptam, hogy "egyéni szoc probléma, a hajléktalant is sajnálom, hogy oda jutott, Down-kórost is sajnálom, hogy úgy született, de mégsem fogok egyikkel sem összejönni 23 éves csinos lányként. Milyen közös jövőnk lenne? Na látod..."


Végül is érthető, hiszen mindenki az elérhető legjobbat fogja választani. Aki túl magasra teszi a mércét, az úgyis a saját hibájából fog tanulni, minket igazából a lelkünk mélyén az frusztrál, hogy mi nem születtünk olyan családba, ahol alánk tettek volna ezt meg azt, hiszen tisztában vagyunk vele, hogy a csinos 23 éves lánynak ezernyi lehetősége van pénzes pasikat találni. És előbb-utóbb jönni fog a sok nyálas dugógép mellett olyan pénzes pasi is, aki meg szeretne állapodni és mivel pénze van, megengedheti magának, hogy ő a mércéjét akár 40 évesen is 20-30 közötti lányokra teszi, akik ha meg szeretnének állapodni, szintén őt fogják választani, mert a huszonéves pénzes még ki akarja élni magát.

2020. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso. En is ezt lattam ismeros noknel. Kepesek voltak hótt atlag nokent, atlagos diplomaval es atlagkeresettel evekig varni es varni es kikosarazni minden normalis atlag, tanult pasast, hogy sok ev utan jojjon a tehetos uzletember, vag vezeto mèrnok. Es majd mindegyik ilyen tucatno megkapta az ilyen pasit.
2020. júl. 22. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!