Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet-e egy kapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat ha nem ugyanazok a jövedelmi, anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Tehát az egyik fél jóval többet keres vagy több mindent elért. Mondhatni átlagon felüli színvonalon él.
2020. márc. 22. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha a másiknak szándékában áll felnőni a másikhoz akk igen, ha csak önsajni megy meg a másik lehuzása akk nem.

Ha a másik szeretné felhuzni magához akk igen, ha folyton alázza akk nem.

2020. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Működhet, ha mindkét fél tudja kezelni a helyzetet és ha a többet kereso nem akar basáskodni.
2020. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Esélytelen. Ha a pasi keres többet, a nő úgy lehúzza ahogy van. Ha a nő keres többet, oh wait, ilyen nem is létezik.
2020. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A feleken múlik. Alap esetben egy kapcsolat kimenetelét és minőségét nem befolyásolja az anyagi helyzet, amennyiben nem arról van szó, hogy éheznek és nincs hol lakniuk.
2020. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

'Ha a nő keres többet, oh wait, ilyen nem is létezik.'


Gyakoribb, mint gondolod. Unalmas már ez az állandó nőket cikizes. Csak a saját szerencsetlensegedet mutatja.

2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon csúszós talaj, kevesen tudják jól kezelni. Egy jól működő kapcsolat gazdasági közösség is.
2020. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálam eddig nem működött. Valahogy a másik fél egy idő után vérszemet kapott és elkezdte volna költeni a pénzemet olyan dolgokra, amik nem kellenek.


Pl.: 2 hetente vásárol magának cipőt a közös bankszámláról és ezek a cipőket nem is hordta, csak álltak a dobozaikba.


Vagy hirtelen rájött a wellnes/utazási láz.. miközben azelőtt 15 évig a munkahely-otthon között ingázott, wellnessezni soha nem volt és megismerkedésünkkor is azt mondta, hogy "őt nem érdekli az utazás és felesleges kiadásnak gondolja a külföldi nyaralást" ... persze ezeket az utakat velem fizettette volna.


Ezek teljesen szürke hétköznapi lányok voltak. Nem igen lehetett velük ezt megbeszélni.

2020. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

#5-nek igaza van. Egyik barátnőm nettó 450-et keres, az exe 250 körül keresett. Állandóan furikáztatta magát a srác, ezt fizessen, azt fizessen a lány, és szépen fogytak is el papírpénzek barátnőm pénztárcájából. Szóval ilyenre is van bőven példa sajnos.


Amúgy működhet a dolog, de akkor, ha szegényebb fél is keres annyit, hogy jó színvonalon éljen. Tehát nem olyan a felállás, hogy pl egyik fél másfél milliót keres, másik nettó 150 ezret. Bár ilyen kapcsolatra is van példa, csak a feleken múlik.

2020. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, hogy működik. Nehéz lenne korban hozzám illő lányt találni, aki hasonlóan keres.
2020. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább nem működik, azonban nekem a golddiggerekkel pont ellentétes tapasztalatom van. Nem ezen fog tönkremenni egy kapcsolat, de hozzá tud járulni.


Volt páromat zavarta, hogy ő nem tud beszállni számottevően a közös külföldi nyaralásba, nem tud akkora ajándékot venni, etc.


(Én mindig ösztönöztem, hogy keressen jobban fizető munkát, ne a jelennel foglalkozzon, támogattam a tanulásban, javasoltam neki mely területek azok amikkel úgy, vagy jobban tud keresni mint én.)


25/F

2020. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!