Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabad egy nőhöz közeledni manapság, hogy ne legyen belőle metoo,zaklatás és egyéb finomságok?

Figyelt kérdés
Mert ez valahol ellentmondásba ütközik szerintem, mivel a legtöbb nő azt mondja, hogy a férfi legyen magabiztos, határozott, mert a legtöbb nő ezt a típust kedveli, de hogyan legyen egy férfi magabiztos, kezdeményező, esetleg kicsit rámenős is, ha az már egyből zaklatásért kiáltó viselkedés?

2020. júl. 20. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Értem a kérdést, szerintem helytől és időtől függ. Nyilván egy villamoson nem fogsz azonnal szexuális utalásokat tenni, míg egy buliban, mámoros állapotban más a helyzet megint.
2020. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 1-2-3 szor bepróbálkozol az adott nőnél más-más szituban az nem gáz és nem veheti zaklatásnak. de ha mind3szor elküld, akkor hagyd a fenébe. 3 a magyar igazság.
2020. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!