Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabad egy nőhöz közeledni manapság, hogy ne legyen belőle metoo,zaklatás és egyéb finomságok?

Figyelt kérdés
Mert ez valahol ellentmondásba ütközik szerintem, mivel a legtöbb nő azt mondja, hogy a férfi legyen magabiztos, határozott, mert a legtöbb nő ezt a típust kedveli, de hogyan legyen egy férfi magabiztos, kezdeményező, esetleg kicsit rámenős is, ha az már egyből zaklatásért kiáltó viselkedés?

2020. júl. 20. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne nyomd hozzá a farkad a villamoson, ne ordítsd utána, hogyan b.sznád meg, ne kínáld cigivel szopásért cserébe, meg ilyenek. Tudom, magasak az elvárásaink. :(
2020. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Felesleges ennyire sarkítani a dolgokat, mert nincs így. Rámenős és magabiztos lehet lenni bunkó tapló módon is és lehet lenni tisztelettudóan és kedvesen is. Nyilván az utóbbit egy nő sem fogja zaklatásnak venni. De minek is magyarázok bármit, ez a kérdés is csak egy rejtett provokáció.


F

2020. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát, nem is tudom...

Most komolyan, ez egy valósi kérdés?

Teszem azt, ha egy randin, miután a kölcsönös szimpátia kialakulóban van, és a pasi megérinti a kezemet, esetleg a randi végén megcsókol, nem veszem zaklatásnak. Ha ugyanekkor a farkát veszi elő, vagy a fejemet szeretné irányba állítani, valószínűleg zaklatásnak venném, akármilyen szimpatikus volt előtte.

Szerintem elég egyértelmű a határvonal...

2020. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*valódi
2020. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Lègy jokepu es nem lesz zaklato a szamukra
2020. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Az eddigi íróknak meg sem fordult a fejében a megélhetési, szenzációhajhász, politikai érdekből feljelentő meetoo hölgyike, amiknek rendszerint semmi sincs a hátterében. Ennyire naív nem lehet senki, de komolyan...

Illetve a valamilyen érdeksérelemből előálló feljelentő. Kismillió ilyen eset van.

Feminácik meg amúgy is túltolják ezt, a legapróbb baromságra is már megfingatnák a férfiakat.

Azért vinnyognak pl az isztambuli egyezményért is.

Lásd Spanyolország, kismillió felesleges feljelentés, per van, amibe a bírák lassan beleroppannak.

Érdemes lenne a világ híreiből is olvasgatni, nem a feminista fórumokat bújni folyamatosan...

2020. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Valóban vannak hamis feljelentők, de kár tőlük rettegni lépten-nyomon, mivel a valódi elkövetők is megússzák egy lightos ejnye-bejnyével. Amúgy meg nem is értem miért releváns érv ez, ha vannak hamis feljelentések, akkor már ne is törődjünk a valódiakkal? Miféle gondolkodásmód ez?


Az isztambuli egyezményért mindenki "vinnyog", akinek van józan belátása (és legalább beleolvasott a szövegbe...).


A feminácizás minden zaklatással kapcsolatos kérdés alatt pedig annyira beszűkült világlátásra utal, hogy már-már szót sem érdemel.

2020. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Az, hogy mitől lesz az egyik férfi rámenős és határozott, a másik pedig zaklató, az dönti el, hogy melyik férfi néz ki jól. Ugyanis a nők kizárólag a kifejezetten jól kinéző férfiak közeledését értékelik, sőt igyekeznek úgy helyezkedni, hogy legyen alkalma a férfinek kezdeményezni.
2020. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

#7 Beleolvastam és azért vannak aggályos részei. Pl csak a nők és a gyerekek elleni erőszakkal foglalkozik, férfiak ellen elkövetett erőszakról és jogsértésekről hát ... nem esik sok szó. Mintha ilyen nem történne egyáltalán.

Illetve a preambulumában már elég nagy gyökérségek vannak, pl:

"elismerve a nőkkel szembeni erőszak mint nemi alapú erőszak strukturális természetét és azt, hogy a nőkkel szembeni erőszak az egyik olyan meghatározó társadalmi mechanizmus, amellyel a nőket a férfiakhoz képest alárendelt helyzetbe kényszerítik;"


Hol igaz ez a mai Európára? Nonszensz.

2020. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Nem értem, ha normálisan közeledsz egy nőhöz, azt egy nő sem fogja zaklatásnak venni. Ha már azon kell izgulni, hogy nehogy zaklatásnak vegyék, akkor valószínűleg nem megfelelően közeledsz.

Egy becsületes, értelmes (ugyanakkor határozott) férfit sem ismerek, aki azon izgulna, hogy egy nő megrágalmazza.


Nincs több alaptalan rágalmazó ezen a területen, mint bármilyen másik bűncselekmény esetén, szóval ha nem tudod eldönteni, hogy zaklatod-e a nőket, akkor valószínűleg igen, vagy legalábbis hajlamos vagy rá.

Nem egy olyan nagyon bonyolult dolog tisztességgel közeledni és lekopni, ha nem kapsz viszonzást.

2020. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!