Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen platform leszbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen platform leszbikusok számára?

Figyelt kérdés

Ahol itt a gyakorihoz hasonlóan anonim módon lehet beszélgetni másokkal.

Nekem sokkal fontosabbak a belső értékek és igen gyakran fullad kudarcba, ha felszínesség alapján kezdünk el beszélgetni. Ha valakivel szuperül elbeszélgetek, de később kiderül, hogy külsőre kevésbé az esetem, vagy én nem vagyok neki, akkor legfeljebb is barátok maradunk, de szerintem ez teljesen rendben van. Fordítva viszont sokkal kritikusabb vagyok. Ha valaki külsőre szimpatikus, de abszolút nem bírunk beszélgetni, az lelombozó. Sokkal kevesebb jó emberrel ismerkedek így meg.

A hagyományos társkeresés kicsit felszínessé teszi az embert és el akarom kerülni részemről és mások részéről is.

Nincs baj azzal, aki nem így gondolkodik, de én ilyen embereket keresek.

Járt már valaki sikerrel másutt?


Köszi előre is a tippeket.



2020. júl. 26. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki áttetette a kérdésem ebbe a kategóriába, hogy biztosan ne kapjak rá érdemi választ.
2020. júl. 26. 21:39
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudok kifejezetten ilyen platformot, de nekem nyugodtam írhatsz, ha gondolod.

Szeretek új embereket megismerni, akárcsak barátkozás céljából is. Nincs túl sok hozzám hasonló beállítottságú ismerősöm, így örülnék, ha valakivel el lehet beszélgetni.

29/L

2020. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!