Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért küldözgetnek a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldözgetnek a férfiak nemi szervükről képeket a nőknek? Minden egyes platformon ami létezik még házas párkapcsolatban élő nőknek is?

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak hogy elküldik a péniszükről készült képet a nőknek?


Azt hiszik hogy másnak nincs pénisze csak nekik van a világon?


Vagy azt hiszik hogyha elküldik a pöcsökről készült képet a nőknek akkor majd a nő megkívánja?

Pont az ellenkezőjét érik el vele undorító gusztustalan és hányinger keltő egy nő nem úgy néz a férfi nemi szervre mint a férfiak néznek a női nemi szerve.



De mi értelme van ennek?

Én már megsem nyitom a linket amikor küldözgetik ,csak direkt kicseszek a férfival mondom nagyon szép bekapnám xd hagy örüljön szegényke és még el is hiszi magáról.


Meg egyébként a többség férfinak olyan csúnya ronda a farka fúj , mondjuk vannak akiknek szép a farkuk de a többségnek olyan ronda hányinger keltő. 21 l



2020. máj. 31. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

ha az eszükkel nem tudnak bevágódni, talán majd ezzel a képpel


én is szoktam farkas képet küldeni, de én más okból és az enyém a legszebb amit valaha láthat bárki is :D eddig nem volt panasz rá :P

2020. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha vonzódom egy férfihez, akkor a farkát is szépnek, kívánatosnak fogom találni, ez tény. Sose néztem még rá olyan szituációban valaki nemi szervét, és gondoltam olyat, hogy fúj. Sőt, tetszik.


De a fotóknak semmi értelmük... Maximum ha olyan férfitól kapom, akivel együtt vagyok. Azt mondom az lehet izgató. De random idegenek farkára ki kiváncsi?? Én se értem.

2020. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Vágynak rá hogy valakinek megmutassák,mert régen voltak nővel.
2020. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki nyugodjon le a ..csába. Igenis vannak olyan nők, akik szeretnek ilyen fotókat nézegetni, mivel izgatja őket a látvány. Na, őket próbálják a képküldők megtalálni. Ennyi! ;)
2020. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
és te mennyivel vagy jobb, hogy egy kutyafaszos kép után közlöd, hogy szopnád...?
2020. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Multkor az automrol kuldtem kepet, arra is azt irtad “nagyon szep bekapnam”
2020. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
ez érdekes. nekem van egy örökbe fogadott zsiráfom, elküldtem a kérdezőnek, és bekapná.
2020. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jól mondta az egyik válaszoló a privi üzenetben ,Ezek 21.századi szatírok.


A 80-as években amikor még nem volt net akkor gondolom akik éltek abban a korban jól emlékeznek még a Balom hosszú kabátos férfiakra akik a kabátjuk alatt meztelenek voltak és muttogatták magukat.


Édesanyám meg a nővérem mesélt róluk azt mondták hogy volt egy a városban és muttogatta a nagy szőrös ..... nemi szervét.


De már most kevesen vannak olyan bátrak hogy személyesen tegyék ezért erre van a net a Chatroulette-en is gondolom rengetegen összefutottatok már meztelen férfiakkal akik maszturbálnak stb és szinte lehetetlen őket letiltani mert hiába tiltsák őket vissza jönnek más profilokból más ip címekről.

2020. máj. 31. 15:40
 9/18 alonelyman ***** válasza:
78%
Mert olyan buták hogy magukból indulnak ki : őket felizgatná egy női intim kép és azt hiszik akkor majd a nőket is felizgatja egy pénisz látványa....idióták
2020. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kilences tökéletes elmondta. Sok primitívebb palinak bőven elég egy p*na látványa önmagában hogy felizguljon és azt hiszi a nők is így működnek
2020. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!