Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a kövér nőket kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a kövér nőket kevésbé akarják a társkeresőn vagy miért szinte csak kövér nő áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Engem nem vonzanak a kövérek de fejről sokszor nem látszik és mikor küld egy egész alakost akkor rosszul leszek....
2020. júl. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Fuhh. Sajnállak... átérzem. Nekem is herótom van a kövérektől, aztán ha rám akar menni néha egy azt sem tudom merre fussak hirtelen
2020. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező te se lehetsz egy szépség ha társkeresøn keressel nőt magadnak... Személyesen nem megy? Én meg az ilyen be..ari fèrfinak nem nevezhető egysejtüektől leszek rosszul :)
2020. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. A nők könnyen beszélnek legtöbbnek nem kell odamenni férfiakhoz... kíváncsi vagyok hogy ők milyen beszar#ak lennénk ha előben a bátor férfiak nem mennének oda.

Lehet nem vagyok szép de kövér sem vagyok

2020. júl. 27. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Pont ezért tettem ki egész alakos fotókat, többet is. Így akinek ez az alkat nem jön be, az rám se írt, csak olyan, akinek tetszik, de legalább is elfogadja.

Nem vettem észre, hogy senkinek se kellenék, bár nincs összehasonlítási alapom. Bőven volt kikből válogatni, akár minden nap mással is randizhattam volna.

Ez 3 éve volt, azóta töröltem magam, és boldog párkapcsolatban élek. 😊

2020. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen felfogással egy nőd se lesz... Ne aggòdj 😂😂
2020. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!