Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos nem csúnya, kövér nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nem csúnya, kövér nők miért fizetnek elő tinderre illetve társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Ismertem jó néhány olyan nőt aki előfizetett bizonyos társkereső oldalakra illetve tinderre is kifizetett 10000 Ft ot egy hónapra. Egy átlagos nőnek aki nincsen hízva is ilyen nehéz a társkeresés társkeresőkön hogy előfizetnek vagy mi lehet az oka?
2019. ápr. 13. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ego növelés? Jól esik neki ha napi 30 férfi jár a kedvében, gondolom.
2019. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert egy rendkívüli férfit akarnak kifogni. Ha beérnék az átlagos adottságú férfival, nehogy nem fizetnének, még regisztrálni sem kellene ezekre az oldalakra, a több tucatnyi ostromlójuk közül bármikor kiválaszthatának egyet.
2019. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért amiért az átlagos nem csúnya, kövér pasik előfizetnek.
2019. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a környezetem szépnek tart. Én azért azért fizettem elő, mert beszűkült az ismertségi köröm. Egy nagyobb lélekszámú faluban laktam. Munka, másoddiploma mellett nem volt kivel ismerkednem. A szomszédos városban jártam gimnáziumba, ott is ismertem a korosztályom egy részét. Illetve, akiket ismertem nem passzoltak személyiségben, világlátásban hozzám. Ennyire egyszerű a válasz. Később ebből házasság is lett. A férjem átlagos külsejű, bár nekem nagyon tetszik.
2019. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy nő két okból nem találhat magának férfit: mert irreális igényei vannak, vagy mert elviselhetetlen a természete. Az említett nők is ebbe a két kategóriába tartoznak.
2019. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
38% Nem unod még?
2019. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
6#, teljesen igaza van. A nőknek olyan félelmetesen könnyű dolguk a társkeresés terén, hogy annál a nőnél, aki kikött egy társkereső oldalon, egészen biztos, hogy valami súlyos gond van valamilyen formában. A környezetemben lévő nők, akikről tudom, hogy fenn vannak, egytől-egyig igaz mindez.
2019. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Jártam egy tanfolyamra,volt ott egy túlsúlyos de nagyon szép arcú lány(gyönyörű hosszú haj,csábító mosoly). Nem vagyok egy hű de jó pasi,de annyira csúnya se. Mondjuk egy gyenge átlagosnak.

Lányt láttam fent társkeresőn. Tanfolyam után ráírtam,úgy el hajtott ....

Azóta is aktív ott,várja a csodát.

Mielőtt azt gondolnátok meg vagyok sértődve NEM! de gondolom még sok pasi ráírt mégse volt neki egy se jó!

2019. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!