Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor kitesznek ide pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kitesznek ide pasik egy kerdest, h mennyire gáz a kopaszodás, akkor miert irjak le neki 10 bol 8 an, h nem az? Holott ma pl 12 kerdesben lattam, h leirták a nok, h a kopaszodast nem bírják.

Figyelt kérdés
Persze nem tudom, h uazok a nok adtak e a valaszt vagy masok, de lehangolo volt ezt latni. 11 vagy 12 kerdesnel (1-2 napos friss kerdes) irtak ezt a nok. Pedig azert 30 folott 3 bol 1 ferfi kopaszodik, a masim őszül, de 35-40 korul 5 bol 4 et elèr ez a ,,kórság,,
2020. júl. 27. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írja, hogy nem baj, akit nem zavar. Például engem. Akit zavar, az nem írja ezt.
2020. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha éppen arra járok, beírom, hogy engem zavar, és lepontoznak. Ennyit erről.
2020. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kopasz fej férfias.
2020. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kopaszon is lehet vki vonzó, és hajjal is lehet ronda. Kopaszon is lehet valaki érdekes és izgalmas, és hajjal is lehet egy unalmas tökfej.

Ennyi.

2020. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

A kopaszodóknak annyit kellene csinálni, hogy ledúrják a hajukat és onnantól kezdve kopaszon élnek. Más a kopaszodás és más a kopasz. Az előbbi nem vonzó, gyengeséget sugárzó, az utóbbi bőven vonzó rengeteg nő szemében.


Van egy kopaszodó barátunk, mind 26 év körüliek vagyunk. Ő tényleg erősen, csúnyán kopaszodik. De a világért sem hordaná egyszerűen csak kopaszon a haját úgy, hogy hetente lenyírja nullás géppel. Helyette ilyen idióta professzoros frizurája van, néha egész hosszúra megnő, néha visszább vágja. Erről már több helyen olvastam is, mondtam is neki hogy legyen kopasz. De ő erősködik, hogy ő nem akar, meg hogy ő olyan hajat akar, mint ami nekünk van. Mi van? De hát olyan neki nem lehet.


Röviden: Ha kopaszodsz, hordd inkább teljesen kopaszon a hajad. Sokkal jobb lesz az önbizalmad és a vonzóságod is a nők szemében.

2020. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 20 éves kora óta kopaszodik, nem tehet róla, evvan. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem nézett ki jobban, amikor volt rendesen haja (ismertem akkor is), de ezen nyilván nem fog múlni semmi, mert őt szeretem, nem a haját. Már kopaszodott, mikor összejöttünk, mikor hozzámentem 4 évvel később, elég rendesen Mickey egeres volt. Most 31 éves, inkább már letolta a francba az egészet. Így is bejön egyébként. Továbbá így 2 gyerek után az én cicim se olyan már, mint 20 évesen, és ő se panaszkodott :)

32N

2020. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!