Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves férfiak szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves férfiak szerintetek is annál nagyobb eséllyel válnak incelekké, minél előrehaladottabb a kopaszodásuk? Ugyanis így egyre nagyobb eséllyel rázza le őket a nagyon válogatós női nem.

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Igen, az incelség és a kopaszodás mértéke egyenesen arányos.

/facepalm

2020. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nyílván nem. Nekem pl. nagyon sűrű hajam van, mégis mindig leinceleznek ezen az oldalon. Máshol mondjuk nem, de a gyakori egyfajta "második világ" ahol a valódi világ szabályai nem mindig érvényesek.


És mivel a férfiak többsége kopaszodik már huszonévesen is - nagy baj lenne, ha ezen múlna, akkor mi páran akiknek nincs ilyen baja lennénk a "menők" ilyen téren. De azért ez egy kicsit bonyolultabb ennél. :)

2020. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Talán. Az incelek csak önismerethiányos rétegből születnek, akik önismeret0 nőkkel ismerkednek, akik ugye felszínesek, szóval látok rá esélyt.
2020. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor elmondanám, hogy én nem 25 hanem 15 évesen kezdtem el kopaszodni, mégsem lettem incel. Sosem hibáztattam az összes lányt/nőt egynek a viselkedése miatt. Folyamatosan fejlődtem, kezdeményeztem, nem fulladtam önsajnálatba ha nem jött össze valami vagy elutasítottak. Kopaszodásom ellenére voltak többen is akiknek megtetszettem. Mindig jól kijöttem a női nem képviselőivel, általában baráti szinten. Van feleségem is lassan 3 éve. Szóval a konzekvenciát mindenki vonja le magának. A külső egy dolog, a személyiség meg egy másik.
2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik legnagyobb nőcsábász haverom kopaszodik már 24 éves kora óta, mégis kb. minden héten más csajjal van. Nem valami hű de jóképű, de nagyon jó dumája van, ő ezzel hódít.
2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Most a kopaszodásra kell fogni a sikertelenséget, vagy mi ez a rengeteg kopaszos kérdés? Érdekes, az én huszonéves, kopasz ismerőseimnek folyamatosan van barátnője (nem, nem gazdagok, béemvéjük sincs).
2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk már ezt a kopaszodás témát. Felesleges minden nap kiírni róla egy kérdést, ha nem is érdekelnek a válaszok.
2020. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy troll kérdésnek hangzik, de van benne igazság. Ha egy férfi már a 20-as évei elején kopaszodik, az nagyon valószínűséggel marad incel, mert tovább rontja az esélyeit.
2020. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ő is kopaszodott fiatalon és kopaszodik most is, mégsem tűnik incelnek, nagyon nem... :D

[link]

Párom is kopaszodott egyébként, mikor megismerkedtünk és sosem zavart.

És én vállalom, hogy válogatós nő vagyok.

2020. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy 10 éve borotválom a fejem - nem kopaszodás miatt - és sosem volt gondom a nőszerzéssel.

Nyilván egy szűkebb halmazból kerültek ki a párjaim, mert sokaknak nem tetszik a tar fej, de nem éreztem hátrányát ennek egyszer sem.

2020. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!