Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti rossznéven veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti rossznéven veszitek ha egy vad idegen az utcán randira hív benneteket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
creepy
2020. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem :) ha nem szimpatikus akkor is kedvesen utasítanám el
2020. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Igazából nekem mindig is szimpi volt, ha a pasinak vokt vér a pucájában odajönni és kezdeményezni. Ettől függetlenül elutasítom, mert férjnél vagyok, de el is szoktam mondani, hogy ez az oka. Szerintem jó, ha valaki nem beszari és mer kezdeményezni, már ha nem ilyen "jó a segged, kő kóla?" stílusban teszi.

32N

2020. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
:(
2020. júl. 27. 19:58
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem elég,hogy idegen még vad is? Nem vagyok zárkózott,de azrrt az utcán idegennel nem ismerkedek. Ha kedvesen szólít le kedvesen utasítom el. Ha bunkó,szónélkül hagyom.
2020. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nagyon sokat találkoztam már látásból egy lánnyal és valami nagyon megfogott benne, nem akarom halálra ilyeszteni
2020. júl. 27. 20:01
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha már nagyon sokat találkoztatok, nyugodtan próbálkozz. Biztos hogy nem fogod halálra ijeszteni azzal, hogy közlöd vele, milyen szép, és szívesen megismerkednél vele.
2020. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem szimpatikus az ilyen ismerkedési mód. Velem ne azért akarjon valaki ismerkedni, mert beleesek a "dugható" kategóriába. És persze, lehet mondani, hogy "de ha nem ismered, akkor csak a külső alapján tudsz ítélni", de én ezt akkor sem értem. Hiába látok egy helyes srácot az utcán, attól még nem lesz nedves a bugyim és nem akarok mindenáron randizni vele.
2020. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Köszönjük, kedves 8-as, a hozzád hasonlóknak köszönhetően a férfiak egyre bátortalanabbak ezen a téren, és akinek nőként mondjuk nagyon nincs más lehetősége ismerkedni, mert pl. nem az a bulizós típus, társkeresőre nem teheti fel magát (meg nem is akarná), nincs kiterjedt baráti köre stb., még ezt is bukta.

Attól, hogy valaki az utcán ismerkedik, egyáltalán nem biztos, hogy szexorientáltabb, mint az, akivel egy baráti társaságban ismerkedsz meg.

2020. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

#8 évente hány ember van akit megismersz így, hogy nem a külső az első benyomás? Ez nem ítélet, hogy "dugható" vagy nem is értem a gondolatmenetedet, hanem egy szimpátia és a kisugárzás sem csak külső - annyi hogy szívesen megismerne valaki hátha kialakul belőle valami.

Én is szeretnék több férfit akinek van töke a való életben ismerkedni!

24N

2020. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!