Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedtek magányosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek magányosan, neten kívül? 35 felett?

Figyelt kérdés
Nincsenek, vagyis nem maradtak baratok.Ki van hasonlóan?
2020. júl. 30. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Vannak barátnőim, de házas mind. Én sehol.

N 43

2020. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

35+ -osan, hogy az anyámba vagy ilyen életképtelen?


BÁRHOL B+!

2020. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Szintén, barátok hazasok kisgyerekkel, ha néha talakozunk is, nincs más téma csak a gyerek(ek), ill, az a lényeg, h végre van egy +1 ember aki rohangászik utánuk. A barátok másik része még már evek ota külföldön él. Három éve vagyok egyedül ezalatt alkalmi kapcsolatban sem volt. Tinderes És egyéb netes “szimamizutali”?) idiotakhoz nincs türelmem (meg jellemzöen nem is az én korosztályom hasznalja, hanem 10-15 évvel fiatlabbak). Élöben meg hol…?

38/N

2020. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A 35 feletti szingli nők már lehúzták a rolót, nem szeretnének ismerkedni, vagy legalábbis nem mutatják. Sem a neten, sem a való életben nem élnek társasági életet, így gyakorlatilag láthatatlanok. Ha sikerül is találnod egy 30-35 feletti nőt, akivel a közös szimpátia is megvan, akkor hamar kiderül, hogy kapcsolatban van és csak barátkozni akar (esetleg barátság extrákkal), vagy csak kell neki a megerősítés a párja mellett is, hogy ő még "jó nő" és érdekli a férfiakat.
2020. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez nem feltétlenül életkori sajátosság, bár tény, hogy az idősebb korosztály akár szingli akár nem, már nem a bulikázásban látja a szórakozási lehetőséget. Én fiatalon sem, és később, házasként sem jártam bulizni. A társasági életet a baráti körömmel éltem, házibulik, sütögetés, egyéb programok. Most is velük szoktam, csak ugye mindenki házas és meg elváltam. Járok programokra, mint pl színház, kiállítások és sportolok is. De ezeken a helyeken nem igazán lehet ismerkedni. Nőtöbblet van mindenhol vagy párok. Ez van. Első voltam.
2020. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5: Nem a bulikázásról van szó, az sokaknak fiatalon sem vonzó. Inkább arról, hogy az ilyen korú szingli nők láthatatlanok, elérhetetlenek. Ha mész az utcán és figyeled ezt a korosztályt, épp a szinglik lesznek azok, akik az öltözékükkel és a viselkedésükkel is leginkább beleolvadnak a környezetükbe, amolyan "észre se vegyetek" típusok. Közben a kapcsolatban levők ki vannak nyílva, sokszor 1-1 közösség aktív tagjai, sokkal közvetlenebbek és nem azért, mert félre akarnak lépni.
2020. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan veszed, én inkább házasként voltam árnyéka önmagamnak. Mármint főleg a végén. Nem tudom, milyen statisztikából gondolod, hogy az utcán kevésbé feltűnő nők mind szinglik. Én pl bomba csinos anyukákat szinte csak egyedülálló anyák között ismerek. De lehet, hogy te homlokegyenest mást tapasztalsz. Nem tudom. De mindegy is, a lényeg, hogy 35+osan nagyon nehéz már az ismerkedés.
2020. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

35 felett, gyerekekkel, simán összejöhet a munkahelyen, egy nyaraláson, közös barátok általi sütögetésen, a gyerek edzésén másik egyedülálló szülővel, a boltban ("nem találom a műzlirészleget, segítenél?"), strandon, kiránduláson, koncerten, meg bárhol. Ha nincs gyerek, járj el te sportolni valamit.

Sosem okozott ez problémát, még úgy se, hogy netes társkereső, facebookos bejelölgetés ("teccő...") meg utcai leszólítás nálam szinte kizárt.

39/N

2020. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7:

Teljesen egyetértek, én is házasként voltam árnyék.

Mondjuk én nem tapasztaltam nehézséget az ismerkedésben 35 felett se. #8 voltam.

2020. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nehéz mert válogatós vagyok, hozzám illő partnert keresek, de olyan alig akad.
2020. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!