Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy férfi, akivel ismerkedtek növeszti a haját és hát finoman szólva "nem előnyös"?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi és régi álmom, hogy egyszer megnövesszem a hajam, de van egy olyan hossz, amin eddig még nem jutottam túl soha, mert bármit csinálok vele igénytelenül és ápolatlanul hat.

Na hát most először tovább jutottam, de ismerkedek egy lánnyal és félek, hogy a hajam miatt mégsem jön össze velem.

Lányok, titeket zavarna ez az ismerkedés során? Légyszi írjatok véleményt, kort és nemet is! köszi :D



2020. júl. 4. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Eleve nem szeretem a hosszú hajú férfiakat. Nagyon férfiasnak kell lenni ahhoz, hogy jól álljon egy ilyen dolog. A többség pedig úgy néz ki vele, mintha egy trampli nő lenne.
2020. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Velem is ugatott az asszony mikor növesztettem, aztán levágtam.


De később felbontotta az eljegyzést, szóval ha vissza tudnék menni az időben akkor nem vágnám le.

2020. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon kellene dolgozni, hogy ne legyen igenytelen, mert az meg annak sem fog bejonni, akinek amugy tetszik a hosszu haj. Mi a baj vele? Milyen termekeket hasznalsz, hogyan probalod apolni? Mert mi csajok sem unalombol kenunk am minden szart a hajunkra, ha hosszu hajat akarsz, azzal munka van.
2020. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
vettem hajgumikat, hajráfot, fésülök, mosás után szárítom, zselézem ilyesmi. de mind hiába ebben a hosszban semmilyen frizura nem áll most jól.
2020. júl. 4. 20:50
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Növeszd meg haver, legyél férfi!
2020. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

használj balzsamot is!

Én nem futok világgá a hosszú hajtól egy férfin, sőt, szerintem különleges. De ha igénytelenül áll és zsírosan néz ki, az már a higénia hiányának és nemtörődömségnek a jele (hiába, hogy te foglalkozol vele).

2020. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Részemről inkább álljon amolyan bad hair day-ként, ahogy reggel felkelt, mint hogy hajráfot meg két tonna zselét lássak benne.
2020. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagasd le. Nem mindenkinek alkalmas a haja a novesztesre az csak ugy all jol egy ferfinak ha apoltnak nez ki. Az pedig egy adottsag.Noknel is akinek rossz minosegu vekonyszalu stb. Haja van sokat kolt ra nagyon lehet vasalja is hogy valahogy nezzen ki.Es ha zsiros vagy szaraz akkor pedig allando hajmosas surun fodrasz. Ferfinal nagyon gaz lenne ha talalkoznek vele elso randin es tiszta igenytelen zsiros kinezetu haja lenne.. es meg hajraf is lenne benne. Nem hinnem hogy tobbet talalkoznek vele.
2020. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 38eves no.
2020. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolso, miert mondod hogy vagassam le, ha nem is lattad? de amugy koszi a valaszt, ment a zold pacsi :)
2020. júl. 14. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!