Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi hogy egy ml mercedes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi hogy egy ml mercedes megoldja a társkeresési problémákat?

Figyelt kérdés
Főleg hogyha fekete
2020. júl. 30. 08:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz amúgy? 😂

Tinder...ja ja, épp ott vannak az ilyen pénz legyen, más nem kell nők.

Amúgy meg attól, mert házad van meg lóvéd, még lehetsz egy fellengzős pöcs! (Ha van egyáltalán)!

Inkább ne legyen kocsija, de ne legyen ilyen besavanyodott, általánosító phöcs, mint pl te is! Az ilyen taszít, aztán lehet akár mid, nezhetsz ki akár hogy, nem kellenél egy menetre se!

A saját igényeimet meg magamnak is ki tudom elégíteni, nem kell hozzá egy ilyen kicsinyes békébzelt majom!

Hál Isten párom nem az!

Szóval erről enyit!

Ha neked a Tonderes cica babák kellenek, akkor meg fogadjátok el, hogy mindennek ára van. Kereslet kínálat, mindenkinek, aki jár.

Én férfi lennék nem kellene olyan, aki az autóm miatt visel el pl!

N28

2020. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Inkább ne legyen kocsija, de ne legyen ilyen besavanyodott, általánosító phöcs, mint pl te is!"

Ahogy öregszel, egyre több tapasztalt férfivel kerülsz majd össze. S a tapasztalat ebben az esetben azt jelenti, megelégelte a "nőket", nincs tovább kettősmérce elfogadása, nincs tovább félrenézés mikor szidja a nő, stb.. nem fog pénzelni, nem fog embernek tekinteni, mert nem vagy az. 2 lábon járó követelőző gép vagy, aki ha ezekért a szavakért kap 1 sallart (mert bizony férfiak között ez így működik), akkor fut állambácsihoz, hogy szegényt megverték. Nincs ilyen kettős mérce ha nekem ugatsz. A nő az szelid, kedves, és tisztelet tudó. Te minden vagy, csak ezek nem. Még egy légybe is több érzelem szorult más élőlények iránt, mint beléd sajnos. Az meg h nekem mi van, vagy mi nincs, meg mit kérdőjelezel meg, hát... nagyon nem érdekel. Sem azt, hogy veszel-e levegőt, vagy nem. A párod meg már most sajnálom, de majd ő is rájön ezekre idővel, csak még nem "tapasztalt eleget".

2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy balatoni nyaraló nem árt mellé. Meg egy vastag bankszámla. De kezdésnek talán elmegy....
2020. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!