Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A randivonallal kapcsolat ban...

A randivonallal kapcsolat ban más is tapasztal mostanában problémákat?

Figyelt kérdés

Ma(20200114) azt vettem észre hogy nem akarja behozni az android app az alap oldalt. Internetem volt. Megpróbáltam gépről bejelentkezni, és az e-mail címemre és a jelszavamra is azt mondta hogy téves. Majd kijelntkeztetett telefonon, és minden jellegű bejelentkezési formára azt mondja hogy sikertelen. Valószínűleg nem letiltottak, mert nem kaptam erről tájékoztató e-mailt... Nagyon ajánlom hogy csak a szerverük omoljon össze, mert egy csomó emberrel tartok ott kapcsolatot...


Másnak is van ilyen gondja?



2020. jan. 14. 21:04
 1/3 anonim válasza:
49%

Nem szerencsére, mivel nem is használnék ilyesmit. Vállald a következmenyeket...

( bocs :D )

2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb a kerdés kiírása után úgy 1 perccel kaptam egy sűrűen bocsánatkérő e-mailt a randivonaltól hogy karbantartás alatt van az oldaluk, úgyhogy a kérdés tárgytalan
2020. jan. 14. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Grat..szóval hirtelen szarrá ment, te meg úgy kétségbe estélm hogy rögvest ki kellett írni erről egy kérdést. Ennyire ne legyen ez szívedhez közel ha jót akarsz magadnak. -.'
2020. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!