Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálja a dundi barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálja a dundi barátnőm hogy mindig 10/10-es pasikkal jön össze?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekkori barátnőm aki olyan 180 centi magas lehet mert én vagyok 176 és tőlem picit magasabb viszont mellé van vagy 100kg. Most hétvégén is kint voltunk a strandon de nem egyszerre mentünk hanem ő kicsit hamarabb és mire én kiértem addigra már két izmos kockáshasú kigyúrt pasival koktélozgatott. Oda vannak érte a pasik engem meg észre se vesznek pedig nagyon sokat edzek hogy így nézzek ki. Aztán meg ültünk a medence szélén és bejött a medencébe egy szintén hasonlóan jóképű izmos srác erre a barátnőm lejjebb tolta a napszemüvegét, végigmérte és odaszólt neki hogy "szia szexi" a srác meg rámosolygott és tökre elpirult tőle. Akik voltak eddig pasijai ők is mind ilyen nagymenő nagyvilági sármos pasik voltak. Nem értem hogy csinálja hogy mivel szédíti el őket. Bikiniben azért látszanak neki a hurkái bár igaz hogy arányosan telt tehát vastagabb combok,nagy fenék,nagy mellek és mellé viszonylag feszes bőre van. Elég sokat beszél meg könnyen kezdeményez. Lehet hogy értékelik a pasik a bátorságát neki? Nálam mindig csak ilyen béna pasik próbálkoznak be,már ha észrevesznek a barátnőm mellett.
2020. júl. 30. 10:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
:DD
2020. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
És a kapcsolatai mennyire voltak tartósak? Miért nincs most barátja/férje?
2020. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz hogy elég gyakran váltogatta őket. Talán 1 éves volt a leghosszabb
2020. júl. 30. 10:32
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
Utolsó, az ilyen nőkről mindig kiderül, hogy ha választanak, akkor az stabil, hosszútávú. De ehhez neki kell választani, ellenben akkorát nevettem a kérdező írásán, mikor magam elé képzeltem a jelenetet. Jó fej lehet a dundi:D
2020. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ez megint nem jött be neked, lásd a 4-est:DD
2020. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyenek ezek a pasik. A "szia szexi" beszólás nekem nagyon primitív és aki erre harap, hasonlóan primitív lehet és valószínűleg szexre hajt. Ilyen mentalitással könnyű kapcsolatra persze hogy nem nehéz pasit találni, hiszen képletesen kiveti a lasszóját rájuk, túlságosan rámenő. A pasiknak meg megéri egy-két koktélt fizetni és utána ágyba vinni.


És mi a helyzet a normális férfiakkal? Tartós kapcsolattal?

2020. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

És? Vékony nők is sokszor váltogatják a párjaikat.

Lehetséges okok:

-valóban jó kisugárzás

-kiemelkedően szép arc

-amit te 100 kilónak érzékelsz, a valóságban inkább 80.

-te vagy nagyon taszító személyiség. (bocs, így látatlanban mint lehetséges ok)

Miért? Mert a mai test centrikus világban LEHETETLEN hogy a férfiak többsége a duci nőt válassza a vékony, sportos helyett. Akkor is ha az nem szép arcú. Itt is sokszor írják, nem baj ha nem szép, csak ne legyen elhízva. Ez az elvárás. És én is ezt tapasztalom.

2020. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy normálisak voltak a pasik akikkel együt volt bár nyilván nem vagyunk 0-24ben együtt nem tudom mennyi egyéjszakása volt neki.
2020. júl. 30. 10:35
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nagy az önbizalma és ez a legnagyobb előnye, meg az hogy nem fél nyitni. Ha vissza húzódó csendes lenne akkor észre sem vennék.

F

2020. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Nos , én pasiként mindig kerestem a vékony nőket, annak ellenére, hogy mackós típus vagyok. 7-es válaszolóval amúgy nem értek egyet, mivel rengeteg olyan párt látok, ahol a nő a testesebb darab. Legalább is fenékre jóval nagyobb, mint a pasi. Az, hogy a pasi ilyen nőt keresett e , nem tudom, vagy a nő tud valamit, ami miatt működik a dolog. Azt biztosan tudom mondani, hogy egy duci csaj sokkal több mindenre hajlandó szex terén, mint egy szép arcú , tökéletes alkatú nő. Ugyanez vonatkozik nagy átlagban a magasan kvalifikált és a butácska nők esetében is. A butácska nővel sokkalta jobb a szex, mert semmiből nem csinál problémát, mindenben benne van. Ha sugárzik a nőből ez a mindenben benne vagyok jelleg, arra ragadnak a pasik.

Ja , és nem mellékes az arc. Nem biztos, hogy a szebb arc vonzóbb. Én mindig kedveltem az elsőre nem kimagaslóan szép arcokat, de legyen benne valami , ami megfog, valami érdekes részlet.

A magam részéről nagyon fontos volt mindig ha a nő orálisan aktív legyen. (Zárójelben megjegyzem az nagyon sok pasinál fontos)

Na, most, hogy már mindenki szex mániásnak gondol, elmondanám, hogy nagyon sok évvel ezelőtt találkoztam egy extra vékony nővel, de olyannal, aki már szinte nekem is túl soványnak minősülne. Aztán jobban megismerve rájöttem, hogy mindaz ami eddig fontos volt egy nőben, nem is annyira fontos. Egyáltalán nem jó a szexben, de egy annyira jó természetű nőt ismertem meg benne, hogy az eltelt majd 2 évtizedben sem untam meg. Jó a humorérzéke, hozzáteszem az enyém is, nincs nap, hogy ne röhögnénk valamin, ami nagyon feldobja az ember napját. Érte még azt is bevállaltam, hogy sosem lesz gyerekem, mert sajnos neki nem lehetett.

Bár nem is tudom, hogy ezt miért mondtam el, nincs is köze az alap kérdéshez. :)

Szóval kedves kérdező, valószínűleg a barátnődnek van valami kisugárzása, amire gerjednek a pasik.

2020. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!