Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet telt/dundi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet telt/dundi, vagy kövér Lányokkal ismerkedni/ beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hazánk 4. Legelhizotabb ország a világon bla bla menj ki az utcára, koszi ezeket a válaszokat nem kérem :D

2019. júl. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismerkedem olyannal, aki az alkatom moatt akar velem ismerkedni.
2019. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ha a személyiség nem stimmel, akkor nem erőltetek senkit se magamra, mert hogy telt. :)
2019. júl. 1. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

1es .

Akkor kivel ismerkedsz ?

Első körben ha valaki ismerkedni akar veled akkor az az alkatod miatt van ! Tetszik vagy sem ! A személyiséged miatt max veled marad, vagy nem.



Nő vagyok nyugi, nem fogok udvarolni neked, es a valaszod is taszít !

2019. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
3.: tévedés :) saját tapasztalat, ezen nincs mit vitatkozni.
2019. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
5.: nincs mit bizonygatnom, én nem vagyok frusztrált :)
2019. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😀 semmi baj, elolvasgatom én ezt is
2019. júl. 1. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha konkrétan ilyen hölgyekre pályázol, mondanám, hogy menj rá egy duci nő által kiírt kérdésre és a kérdezőnek írj egy privát üzenetet. Csak hogy ahogy biztos a kérdése csupa önsajnálat és siránkozás, hogy ő nem kell senkinek, nem talál senkit stb., úgy annyira biztos, hogy vagy elhajtana téged, vagy nem is válaszolna. Ki érti ezt?


Az itt kialakuló konfliktusra reagálva,szerintem a nők nagy része tényleg megsértődne ezen, hogy az alkata miatt kell valakinek, meg, hogy te most őt konkrétan leduciztad azzal, hogy duci lányokat keresel és nála próbálkozol. A nők sajnos ilyenek. De lássuk be ez hülyeség. Legyünk már tisztában azzal igen, hogy a külcsín manapság sokkal fontosabb, nyilván valakire többnyire az alkata miatt figyelnek fel. Legyen az duci vagy vézna, bármi, az ízlésnek megfelelően.


Visszatérve a kérdésre, nem is értem azt. Ha az ilyen típusú nők jönnek be, akkor az ilyen típusú nőknél kezdeményezz akárhol. Bár, szórakozóhely, busz, baráti kör stb. Csak felkészítelek rá, hogy a legtöbbjükkel nehéz dolgod lesz, mert sajnos nem tartják magukat valami sokra, nem is hinnék el, hogy te tényleg őket akarod. És ez olyan szomorú, mert el kellene hinniük, hogy valakinek a telt test az ideálja. És ugyanúgy boldogok lehetnek mint bárki más.


Ezeket mind nőként írom. Ismerem a női hülyeségeket és az idióta gondolkodást.

2019. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!