Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett ez az igény az emberekből manapság?

Figyelt kérdés

Külön hálószobát szeretnék. Nekem kell a saját tér, jobban alszok egyedül. Mégis, amint meghallotta ezt egy pasi, röhögött, és mondták, hogy náluk ez kizáró ok lenne. Nem is lett hosszú kapcsolat velük. 24 éves vagyok, és még nem találtam olyan férfit, aki ezzel egyet értene. És ez nem azt jelentené, hogy nincs szex, sőt szerintem sokkal titokzatosabb maradhat egy kapcsolat, ha nem fingunk egymás seggébe a takaró alatt. Régen is külön hálószobában aludtak az emberek, ott van például az Elfújta a szél, ahol mindenkinek külön szobája volt, mégis működött a szex, vagy a Szulejmánban se a szultánnal laktak az asszonyok, külön szobája volt mindnek. Miért olyan furcsa igény ez manapság? Lenne pasi, aki erre hajlandó lenne?

24L


2020. júl. 31. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ja, max a nagyon gazdagok aludtak külön, a házastársak legalábbis még az első években együtt aludtak, volt is olyan, hogy szülői hálószoba. Ne a Szulejmánból indulj már ki meg ilyen gagyi hülyeségekből.
2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Szulejmánnak egy egész háreme volt. Ha nem zavar téged, hogy háremet tartok, ekkor felőlem okés a dolog :D
2020. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Én nőként sem értek vele egyet. Nem vagy már kölyök és a párod sem apád. Normális kapcsolatban együtt tudsz élni a másikkal és együtt tudsz vele aludni. Az igény, hogy legyen egy dolgozószobád, ahova elvonulsz napközben, azt mondom, hogy jogos. De azt a lakást meg ne a párodtól várd, hanem oldd meg magadnak. Mert személy szerint én sem feszülnék bele abba, hogy kifizessek plusz 10 négyzetmétert a páromnak, hogy különcködjön. Ha a munkája indokolja, majd megoldja magának.


Azt kellene megérteni, hogy a legtöbb ember számára játszani a szinglit egy kapcsolatban nem okés. Aki komolyat akar, az nem tűri a különalvós, különélős bohóckodást. Az vágyik a közelségre és arra, hogy ne lakótársak legyenek. Jöhetsz a régi szokásokkal, csak elfelejted, hogy az nem a szerelemről szólt.

2020. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Értem, és te anyagilag ehhez mennyivel tudsz hozzájárulni? Gondolom úgy tervezted, hogy felesbe. Nagyon szép, hogy mindenkinek külön hálószoba, fürdőszoba, hobbi terem, közös nappali, konyha, de ezeket nem tudja akárki megadni neked.
2020. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Azon elgondolkoztál már hogy nem a szex az akadály , mert azt valóban lehet bárhol , bármikor? Viszont hogy jó érzés összebújva elaludni a párunkkal, vagy csak megérinteni, tudni hogy ott van mellettünk, erre nem gondolsz hogy a férfiaknak ilyen igényeik is vannak?


Értem hogy neked nincs erre igényed, de a legtöbb embernek van. Ezért nehéz lesz ilyet találni.

F38

2020. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, nagyon jól gondolkodsz, én is így gondolom.

Egyszerűen egyedül szeretek aludni, nem vagyok kíváncsi a másik izzadt testszagára meg büdös szájára, pláne ha megvan neki akkor meg okádékszagra is ébredek. Se a kócos szétaludt fejére és a csipás szemére.

Szerintem akik ezt elviselik és még igénylik is (pl. a másik hónaljszaga egy fülledt nyári éjszakán), azok roppant igénytelenek.

2020. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Ki akarna olyan nőt akivel nem lehet együtt aludni?
2020. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozhatsz a hárememhez, ha gondolod, most toborzom az új csajokat...

Üdv: Szulejmán

2020. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

#13

Készséggel elhiszem neked, hogy egy másik profiloddal írtad ki, így izgibb mert tudsz válaszolgatni is a saját kérdéseidre. :)

2020. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azt a másik kérdést nem én írtam ki. Ha nem hiszed, írj privit mindkettőnknek és meglátod. Ezzel többet nem is kívánnék foglalkozni.


A többi választ köszönöm!

Nekem a mamám aludt külön a papámtól, és mégis szerették, tisztelték egymást. Legalábbis nekünk ezt mutatták. Lehet azért "természetesebb" ez nekem, mert ezt láttam kiskoromban, mivel sokat voltam náluk.

2020. júl. 31. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!