Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hogy 20 évesen éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 20 évesen éretlen vagyok egy kapcsolathoz? Egyáltalán nem tudom elképzelni magam kapcsolatban. Ismerkedtem így interneten keresztül de valamiért nem érzem késznek magam.

Figyelt kérdés
Randira/találkozóra is hívtak már viszont annyira nem érzem hogy menni szeretnék vagy ilyesmi.

2020. júl. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az a típusú lány, aki folyamatosan hülyíti neten a férfiakat és húzza az agyukat a Tinderen, Badoon stb. Gratulálok hozzá.
2020. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat lehetőség nem törvényi kötelesség. Élj úgy ahogy neked jó.
2020. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz, ha találkozol normális sráccal, aki érdekel, majd megjön a kedved.
2020. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Vannak ilyen emberek. Ne az életkoroddal foglalkozz és ne a társadalmi elvárásokkal. Még van időd a párkapcsolatosdira. :)
2020. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!