Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy olyan 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy olyan 28 éves közgazdász diplomás férfival, aki 174 cm magas, 63 kg, 8 hónapja nem vették fel egy olyan pozícióba sem, amelybe szeretett volna menni, ezért bevállalt egy adminisztrátori pozíciót?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez milyen kérdés?

Járnál olyan nővel, akinek 41-es lába, gordonkaművész diplomája van és vörösre festi a haját?

És olyannal, aki LEGO-t gyűjt és 3 unokatestvére van?

És olyannal, akinek szőke a haja, 2 kutyája van és bütykös az egyik lábujja, mert 6 éves koréban eltört?

2020. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
“Fejben” járnának. De itt aligha lesz kapásod mégha 1500 igen szavazatot is kapsz
2020. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Törpék a kertbe jók csak.
2020. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Gyúrj ember. Én magas vagyok, de az egyik legjobb barátom 168 cm, viszont mellé 78 kg és színizom a gyerek, testre tényleg egy adonisz. Főiskola óta volt is mindig nő az életében.
2020. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Úgy kérdezed, mintha disznóbelet mosnál külföldön, diplomával...

Mi van akkor, ha éppen adminisztrátor vagy? Semmi, most éppen ezt dobta a gép.

2020. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Elképzelhető. A karrierútja nem annyira érdekel, még csak 28 éves, lesz ideje kibontakozni. Viszont egy kicsit vékonynak hangzik a 68 kg, jobb szeretem a testesebb férfiakat.
2020. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok egy debella állat, de ennél több izmot még én is össze tudtam hozni. Okos ember sem vagyok, de ennél szakmaibb pozit azért nem nehéz összehozni.


De nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy innen nézve csak tökörészel meg nyávogsz, amiért viszont bárkit meg tudnék fojtani egy kanál vízben, annyira irritál. Egy férfi ne legyen már ennyire nyámnyila...

2020. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!