Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok vidéken mérnök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok vidéken mérnök, orvos, gyógyszerész, közgazdász, meg 1-2 IT-s szakma alkalmazottja (diploma van, de nem ezek), és picivel 200 alatt kapok kézbe, akkor felesleges barátnőben, , gondolkodnom 32 évesen? "

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 16:28
 1/10 A kérdező kommentje:
és ez nem vicc, mert sajna manapság 10 ből 9 kapcsolat alapja ez.
2018. febr. 23. 16:30
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen szeretnék egy picivel jobb életszínvonalat itt vidéken, nettó 240 körül. De nem vesznek fel ilyen állásokra. El vagyok kenődve emiatt és frusztrációmban csajozni sem merek már. Kevés vagyok.
2018. febr. 23. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Örökségre nem számíthatsz mostanában? Nagyszülők, szülők?


Nem viccből kérdezem, és nem azért hogy hátha most halnak meg rokonaid. Komolyan, pénzügyi szempontból.


Én is férfi vagyok

2018. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Tehát akkor a kapcsolatban, házasságban élő férfiak 90%-a mérnök, orvos, gyógyszerész, közgazdász vagy IT-s. Értem.
2018. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Vegyész vagy b+ és a kereseted nem rossz vidéken. Hányszor írjuk le, hogy elhidd?

31/f

2018. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Több ismerősöm van, akik vidéken diploma nélkül (esetenként szakma nélkül) keresnek 400-500k között. Nem minden a diploma, keresgélni kell, ismeretségeket kialakítani, nyelveket beszélni stb.
2018. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem vagy vidéken mérnök, orvos, gyógyszerész, közgazdász, meg 1-2 IT-s szakma alkalmazottja,de szánalmas és a diplomád ellenére segghülye igen.
2018. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha vki kérdőre von miért nincs diplomám majd elolvastatom vele ezt..


#hogymikvannak

2018. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Vidéken 150 nettóból boldogan elél az ember.
2018. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Diplomás nőként nem egy olyan férfival randiztam akinek egyedül szakmunkás végzettsége volt, és nem ezen múlt a kapcsolat alakulása... Tehát a férfiak részéről ezt az összefüggést még most sem tudom megérteni. A 200 körüli fizetés pedig nem hiszem hogy rossznak számít.

Szóval nem, nem hinném hogy felesleges barátnőben gondolkodnod. Egy kis önbizalom és a hozzáállásod változtatása biztosan sokat segítene.

2018. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!